Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Спорт, Фоторепортаж
Переможців Metinvest Steel Games в Запоріжжі нагородив найсильніший спортсмен світу
Поделиться

У Запоріжжі нагородили переможців олімпіади Metinvest Steel Games

У Запоріжжі завершилися Metinvest Steel Games — олімпіада серед співробітників підприємств Групи Метінвест. Протягом п’яти днів спортсмени змагалися в таких видах спорту як гирьовий спорт, міні-футбол, волейбол, баскетбол, дартс та інші.

Metinvest Steel Games

Цього року олімпіада пройшла в ювілейний десятий раз. Через карантин були деякі обмеження. Однак, на настрій спортсменів це не вплинуло і змагання пройшли на найвищому рівні.

Михайло Цуркан.

— Будь-яка проблема, якщо правильно до неї підійти, якщо є зацікавлені люди і палаючі очі, стає викликом. І виходить ще краще, ніж могло б бути. Дійсно, в зв’язку з карантинними обмеженнями, нам довелося розбити проведення олімпіади на локації, а не збирати всіх учасників в одному місці, як ми це робили раніше. Ми організували 4 місця проведення: Кривий Ріг, Запоріжжя, Маріуполь і Київ. Нам вдалося це зробити з дотриманням всіх карантинних протоколів, — розповів директор департаменту по роботі з громадськими організаціями компанії Метінвест холдинг Михайло Цуркан. — Я дуже давно займаюся організацією Metinvest Steel Games. Видно, що в цьому році люди дуже хотіли, щоб змагання відбулися. У нас не було жодної травми, не було ніяких претензій до суддівства чи один одного. Спортсмени — величезні молодці, такої толерантності я ще не бачив за 10 років проведення олімпіади.

Metinvest Steel Games

Нагороди переможцям вручали директор департаменту по роботі з громадськими організаціями компанії Метінвест холдинг Михайло Цуркан, генеральний директор Запорізького ливарно-механічного заводу Євген Шрамко, виконуючий обов’язки директора з інжинірингу комбінату «Запоріжсталь» Микола Петряков. Вони привітали переможців та побажали їм подальших спортивних досягнень.

— Вітаю вас із закінченням «Сталевих ігор». Я стежив за змаганнями, бачив вашу енергію і наснагу. Хочу вас попросити: зарядите цією енергією інших, і я впевнений — наша компанія стане сильніше, — звернувся до переможців Євген Шрамко.

Петряков

— Вітаю всіх переможців з тими досягненнями, які у вас є в спорті. Дякую вам за активну участь. Багатьох я знаю з тих спартакіад, які проводилися у нас на підприємстві і можу з упевненістю сказати, що той, хто перший в спорті, перший і на роботі. Беріть участь в змаганнях, досягайте висот і надихайте своїм прикладом молодь, — сказав Микола Петряков.

Metinvest Steel Games

Нагороджували переможців і почесні гості: український силач, володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк, український атлет, президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок та чемпіон світу зі стронгмену, майстер спорту з важкої атлетики Олександр Лашин.

Василь Вірастюк зазначив, що запорізькі спортсмени — дуже галасливі і веселі. Він побажав їм не зупинятися на досягнутому і надихати своїм прикладом інших.

Вирастюк

— Фізична культура і спорт дуже згуртовують і організовують людей, і це вже не кажучи про оздоровчий момент, — зазначив Василь Вірастюк. — Якщо хтось в колі друзів починає тренуватися, інші за ним підтягуються. А чим більше людей займається спортом, тим краще.

Metinvest Steel Games

Одним з переможців став електромонтер газового цеху комбінату “Запоріжсталь” Андрій Малиш. Він зайняв перше місце у змаганнях з гирьовогу спорту у ваговій категорій до 70 кг.

За словами Андрія Малиша, він вже не вперше бере участь в олімпіаді. Запорукою успіху вважає регулярні тренування.

— Я займаюся гирьовим спортом вже 30 років, часто беру участ у спортивних змаганнях. Це дуже сильні емоції, адреналін. Для того, щоб тримати форму, регулярно тренуюся, — розповів Андрій Малиш. — Можна сказати, я — вже ветеран. І дуже приємно бачити, що з кожним роком до змагань долучається все більше людей, молоді. Це справді дуже круто.

Metinvest Steel Games

Спортсмени, які зайняли перші місця отримали дипломи та грошові подарунки. А команди-переможці ще й кубки. На честь закінчення олімпіади для переможців влаштували яскраве свято з концертом.

Metinvest Steel Games

Читайте також: У Запоріжжі зібрали підписи для надання житла видатній паралімпійській чемпіонці

Фото Олександра Прилепи

 


Комментарии читателей