Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я, Коронавірус, Україна
Перелік найнебезпечніших місць зараження коронавірусом
Поделиться

Заразитися коронавірусною інфекцією можливо в будь-якому місці

Коронавірус передається від людини до людини крапельним та контактним шляхами. Тобто через дрібні часточки, які виділяються з носа або рота хворого на COVID-19 під час кашлю або чхання. Ці краплі розповсюджуються на відстань близько метру від хворого і можуть потрапляти на слизові оболонки очей, носа та рота іншої людини, яка знаходиться поруч. Також краплі, що містять вірус забруднюють предмети і поверхні. Інші люди можуть інфікуватися через дотик до таких предметів або поверхонь, а потім — до очей, носа чи рота.

Texas Medical Association провела міжнародне дослідження по оцінці ризиків зараження COVID-19 при різних видах соціальної активності людей. Найпопулярніші місця відвідування людей оцінювалися за десятибальною шкалою.

Так, найнебезпечнішими місцями стали: бари, нічні клуби, храми, концерти, театри та кінотеатри, розважальні центри, тренажерні зали та ліфти.

З результатами дослідження можна ознайомитися у таблиці

результати дослідження

Зазначимо, що захиститися від зараження ковідом можливо лише дотримуючись простих правил: правильно мити руки, обрабляти їх антисептиком, носити маски та дотримуватися соціальної дистанції.

Нагадаємо, частина Запорізької області перейшла до червоної зони епідбезпеки.

Читайте також: В Україні хочуть ввести жорсткий карантин вихідного дня.

 


Комментарии читателей