Індустріалка - новини Запоріжжя

Военное положение, Запоріжжя
Пенсійні виплати, вступна кампанія та викрадення людей - проблеми окупованого району Запорізької області
Поделиться

Очільник Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський наголосив на важливості підтримання постійної комунікації на території

Керівництво Запорізької області продовжує відпрацьовувати нагальні питання територій регіону. Так, сьогодні відбулась нарада з керівниками територіальних громад Пологівського району, де надали роз’яснення з приводу пенсійних виплат та цьогорічної вступної кампанії.

Так, у зв’язку із активними бойовими діями та тимчасовою окупацією деяких територій виникають проблеми. Керівники територіальних громад району наголосили на проблемі реєстрації новонароджених та померлих.

Крім цього, обговорили питання нарахування та виплати пенсій. Так, начальниця Головного управління Пенсійного фонду Запорізької області Світлана Жмурко зазначила, що у регіоні продовжується процес перерахування коштів. На сьогодні в області функціонує 8 сервісних центрів фонду. Що стосується тимчасово окупованих територій, там робота здійснюється дистанційно. Великою проблемою залишається доставлення готівки на території регіону.

-Усіх цікавить питання пенсійних виплат на тимчасово окупованих територія, — відмітила Світлана Жмурко. — Ми дійсно там більше не працюємо фізично. Однак активно продовжується дистанційна робота. На кожній території працюють фахівці “гарячої лінії” для надання консультацій, роз’яснень тощо. Що стосується нарахування пенсій: сьогодні людина, яка тимчасово переміщується на територію, де немає бойових дій, має змогу звернутися до сервісного центру і ми проводимо нарахування. Ті, хто залишається на тимчасово окупованих територіях, мають змогу надати документи дистанційно: через веб-портал Пенсійного фонду або через застосунок Дія.

Також продовжується роз’яснення питань щодо підсумкового національного мультипредметного тесту та вступної кампанії цього року. Представники влади продовжують надавати пропозиції щодо розв’язання актуальних проблем та відпрацьовувати алгоритми дій для випускників з тимчасово окупованих територій.

Крім цього, нагальною проблемою залишається викрадення людей. Очільник Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський наголосив на важливості оперативної та якісної подачі інформації щодо фактів зникнення осіб та підтримання постійної комунікації на території. Про це повідомили на сайті Запорізької обласної адміністрації.

«Індустріалка» писала, що головна редакторка газети «Пологівські вісті» розповіла, як ворог знищив редакцію. А ще російські військові вивозять олію із Пологівського ОЕЗ.

Як розповідала «Індустріалці» жителька окупованих Поліг, яка змогла звідти виїхати: «Біжиш під снарядами й здається, що все«.

А нещодавно стало відомо, що у Пологах окупанти увірвалися у приватний будинок та застрелили його власницю, яка працювала начальником станції Челюскін Запорізької дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Придніпровська залізниця». Про це повідомили у пресслужбі «Укрзалізниці».

Читайте також: У Запоріжжі продають картину із зображенням знаменитої марки.


Комментарии читателей