Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Педагоги Запорізької області отримали понад 400 ноутбуків від ЮНІСЕФ
Поделиться

ЮНІСЕФ допомагає відновити навчання у вересні 2022 року

У Запорізькій області педагоги  закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти отримали 409 ноутбуків від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Обладнання отримують переміщені вчителі з тимчасово окупованих територій, а також ті, чиї заклади освіти зазнали руйнувань у результаті агресії рф, повідомляє відділ комунікацій Запорізької облради.

ЮНІСЕФ допомагає відновити навчання у вересні 2022 року

Ноутбуки отримали освітяни Розівської, Василівської, Степногірської, Пологівської та Федорівської громад. Найближчим часом техніку передадуть педагогам з територіальних громад Бердянського, Василівського, Запорізького, Мелітопольського та Пологівського районів.

Гуманітарна допомога від ЮНІСЕФ надходить у рамках підготовки до відновлення навчання у вересні 2022 року та становить близько 2 млн доларів. Підтримка Фонду стала можливою завдяки фінансуванню урядів Японії, Норвегії та Ірландії. Усього освітянам України передано понад 5 тисяч ноутбуків.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що мешканці однієї з громад Запорізької області безкоштовно отримали ліки.

Також стало відомо, що до Запоріжжя надійшов черговий вантаж від міжнародної організації ЮНІСЕФ. Отримали дитячі рюкзаки, жіночу гігієну, памперси, сімейні гігієнічні набори для родин з дітьми, які через війну змушені були полишити свої домівки та оселились у Запоріжжі.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей