Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Патрулювати вулиці Запоріжжя виходять і бійці з «Міської варти»
Поделиться

У Запоріжжі  на чергування виходять бійці  громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону “Міська варта”

Як розповів керівник “Міської варти” Олександр Дьяченко, громадське формування створено 12 років тому. З 24 лютого 2022 діє в якості приданих сил Національної поліції і виконує правоохоронні та бойові завдання у Заводському районі  в умовах воєнного стану.

Дьяченко Саша і Міська варта

— У громадському формуванні — 147 бійців, — розповів Олександр Васильович. — Чергуваннями охоплюємо  Заводський район — Павло -Кічкас, Запоріжжя-Ліве, вулиця Скворцова та селище Підпорожнянка.

Міська варта

За патріотизм, активну волонтерську та громадську діяльність, значний особистий внесок в оборону держави та з нагоди Дня Конституції України 37 бійців «Міської варти» отримали нагороди: 10 —  від Заводської райадміністрації, 3 — від Вознесенівської і решта — від керівництва «Міської варти».  Отримали медалі, Почесні грамоти і Подяки.

Міська варта

Колишні правоохоронці допомагають охороняти правопорядок і в інших районах міста.

Дьяченко заседание

— Відповідно до закону про участь цивільних осіб у відсічі збройній агресії рф багато колишніх міліціонерів та поліцейських отримали зброю і несуть службу по забезпеченню публічної безпеки, — розповідає голова Запорізької обласної профспілкової організації атестованих співробітників органів внутрішніх справ Віктор Нестеренко. — На добровільних засадах, безкоштовно, продовжують нести службу біля 200 осіб. Спочатку було біля 300, але з часом хтось пішов служити в ЗСУ, хтось виїхав.

Міська варта

На чергування виходять поліцейський і 2 чи 3 наших добровольця, пенсіонери чи ветерани МВС. І всі разом чергують по місту.

Міська варта

Фото надав Олександр Дьяченко

Читайте також: У Запорізькій області і поліцейські потрапляють під обстріли

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 Комментарии читателей