Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Политическая агитация
Партія Порядок продовжує акцію по боротьбі з незаконними наливайками
Поделиться

Партія Порядок вимагає припинення алкогольного геноциду

У Запоріжжі за ініціативою Партії Порядок продовжується загальноміська акція по боротьбі з наливайками. Разом з правоохоронними органами кандидати від Партії Порядок проводять рейди та викривають нелегальні алкозаклади.

Рівень злочинності в Запорізькій області — один з найвищих в країні. Кандидати від Партії Порядок впевнені: якщо ліквідувати точки незаконного продажу алкоголю, місто стане більш безпечним.

Партія Порядок продовжує акцію по боротьбі з незаконними наливайками

— Люди не мають можливості нормально відпочити. Економічне падіння містян призводить до розквіту цього, пробачте, алкотрешу. Страждають мешканці будинку. Тому що вся ця братія, або йде відпочивати у двір будинку, або валяється прямо на зупинці транспорту. Треба навести порядок, — зазначив кандидат Партії Порядок у депутати Запорізької міської ради Максим Охотін.

Максим Охотін

Проблема алкогольного геноциду турбує багатьох мешканців міста. Саме тому у рамках акції від Партії Порядок розпочали роботу карти-локації, де усі охочі можуть поскаржитися на роботу наливайок.

Картою вже скористалися мешканці будинків, в яких облаштували наливайки.

— Всі ці наливайки дійсно впливают на обстановку будинку, навколо будинку. Я можу сказати, що й сміття більше, й криміногенна обстановка гірша, — скаржиться житель Запоріжжя Тарас Рибалка.

Головна мета акції «Запоріжжю ПОРЯДОК! Припинимо алкогольний геноцид Запоріжжя» – привернути увагу влади та правоохоронних органів до гострої соціальної проблеми, яка загрожує життю та здоров’ю запоріжців та безпеці міста.

— Ми бачимо, що майже в кожному дворі у нас є так звана наливайка, де спиваються у нас на очах багато людей. І все це бачать наші діти. Партія Порядок виступає за закриття так званих наливайок. Ми хочемо, щоб наше місто розвивалося. Ми хочемо, щоб наші діти й майбутнє покоління бачило тільки яскраві фарби, — каже кандидат Партії Порядок у депутати Запорізької обласної ради Олег Шпиковський.

Партія Порядок продовжує акцію по боротьбі з незаконними наливайками

 

Представники політсили сподіваються, що кожен виборець 25 жовтня зробить свідомий та правильний вибір та проголосує за Партію Порядок. Адже від цього залежить розвиток Запорізької області, добробут та гарне життя місцевих жителів.

У виборчому бюлетені до міської ради Партія Порядок знаходиться під номером 10. До обласної ради — під номером 13.

Читайте також: Чи почуваються запоріжці безпечно в рідному місті


Комментарии читателей