Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
П’ятеро запорізьких легкоатлетів стали стипендіатами комбінату «Запоріжсталь»
Поделиться

Фінансову підтримку металургійного підприємства протягом року отримуватимуть Майстри спорту України міжнародного класу

Фінансову підтримку металургійного підприємства протягом року отримуватимуть Майстри спорту України міжнародного класу Анастасія Бризгіна, Анна Гацько, Катерина Климюк, Вікторія Ратнікова та Заслужений майстер спорту України Олексій Касьянов. Відповідне рішення підписав генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко.
Зазначимо, що всі ці спортсмени є кандидатами на участь в Олімпійських Іграх в Токіо, і протягом минулого сезону неодноразово підтверджували свої лідерські позиції на національній арені.
Історія легкої атлетики в нашому регіоні тісно пов’язана з ПАТ «Запоріжсталь», і у високих досягненнях запорізьких легкоатлетів на найпрестижніших міжнародних стартах є внесок запорізьких металургів. Вже восьмий рік комбінат підтримує провідних представників місцевої королеви спорту іменними стипендіями.
Федерація легкої атлетики Запорізької області висловлює подяку ПАТ «Запоріжсталь» за багаторічну дружбу та підтримку нашого олімпійського виду спорту. І має сподівання, що співпраця продовжиться й надалі. Про це на офіційній сторінці у Facebook повідомляє Федерація легкої атлетики у Запорізькій області.

Комментарии читателей