Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорожский депутат призвал отменить закон о реинтеграции Донбасса
Поделиться

Глава фракции Оппозиционного блока в Запорожском облсовете Ярослав Крыль считает, что закон о реинтеграции Донбасса лишает людей их законных прав

Об этом он заявил во время заседания внеочередной сессии Запорожского облсовета. Глава фракции Оппозиционного блока выступил с критикой нового закона, отметив, что он срывает Минские соглашения и еще больше разделяет Украину вместо того, чтобы ее объединять.

—  На наше переконання, цей закон помилково назвали «законом про реінтеграцію Донбасу». Адже в ньому немає  жодного механізму, який дозволяв би відновити вплив нашої держави на тимчасово окупованих територіях, — отметил Ярослав Крыль. —  Навпаки, новий закон як мінімум заморожує ситуацію і зриває Мінські угоди. Подобаються вони комусь, чи ні, але сьогодні це єдиний документ, в якому прописаний план дій. По-перше, запропонувавши даний закон по суті влада відмовила громадянам України, які проживають на окупованих територіях в їх конституційних правах. Хоча будь-які рішення, що стосуються конфлікту на Донбасі,  повинні перш за все враховувати інтереси людей і забезпечувати цілісніть держави. По-друге, закон розширює повноваження Президента і армії, яка зможе навіть здійснювати контроль за торгівлею на окупованих територіях. Це створює умови не лише для корупції у вищих ешелонах влади. У мене відразу виникає питання до тих політичних сил, які не так давно організували торгівельну блокаду, а 18 січня дозволили товарообіг з цими територіями. Чим вони керувались?

Ярослав Крыль

Ярослав Крыль сообщил, что народные депутаты от Оппозиционного блока уже зарегистрировали проект постановления об отмене так называемого закона про реинтеграцию.

— Ми переконані, що будь-які рішення стосовно конфлікту на Донбасі повинні враховувати перш за все інтереси громадян і забезпечити цілісність держави, — отметил Ярослав Крыль. — Тому наполягаємо на необхідності повного виконання мінських угод, повернення до цього на державному рівні і проведення мирних переговорів. Також ми вимагаємо скасувати рішення Верховної Ради про прийняття цього закону від 18 січня. Наша мета — відновити мир і забезпечити соціально-економічне зростання нашої держави.

В конце своего выступления депутат Запорожского облсовета обратился к представителям всех политических партий и призвал их не заниматься предвыборным популизмом в вопросах войны и мира.

— Хочу звернутися до тих коллег у Верховній Раді, які спочатку критикували цей закон, вносили до нього безліч правок, а їх було майже тисяча. А потім, коли всі правки провалилися, проголосували за нього, а зараз ще й захищають. У мене до вас прохання — припиніть використовувати подвійні стандарти. Припиніть змагатися, хто з вас більше патріот. Ми усі з вами патріоти, і всі ми працюємо і живемо в одній країні.

Читайте также: Почетным гражданином Запорожской области стал посол

 


Комментарии читателей