Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Опорну лікарню Запорізької області капітально відремонтують
Поделиться

В Енергодарі капітально відремонтують лікарню

У місті Енергодар приводять до єдиних сучасних стандартів приймальне відділення Спеціалізованої медико-санітарної частини. Лікарню ремонтують за кошти співфінансування з держсубвенції, президентської програми та міського бюджету.

— Всі інженерні системи води, каналізації, які знаходяться в підвалі двоповерхового будинку, замінюються на пластикові, за найновішими й останніми вимогами. На першому поверсі повністю замінюється проводка. Ми не хочемо, щоб у нас було як раніше: включається два якихось апарати, бах — і вимикається вся система. Зараз все тут передбачається. Тут буде нормальне навантаження, розрахунки, запобіжники, розетки, вимикачі. Все це буде новим, — розповів заступник директора «Спеціалізованої медико-санітарної частини» міста Енергодар Володимир Соляник.

Крім заміни комунікацій та електромереж, триває ремонт у приймально-діагностичному відділенні. На вході до нього мають зробити пандус та зручний під’їзд для карет «швидкої». Усі роботи планують завершити вже восени цього року.

— Ці темпи, напевно, одні з найшвидших за весь час моєї роботи. Це обличчя всієї медико-санітарної частини — приймальне відділення, з чого починається практично все. Будемо сподіватися на допомогу держави. Приймальне відділення буде мати закінчений вигляд, ми його відкриємо і підемо далі. Тут вже все залежатиме від тих субвенцій, які будуть приходити від держави на цю програму, — зазначив міський голова Енергодара Павло Музика.

Читайте також: У стратегічно важливому місті Запорізької області запрацювала підстанція екстреної медичної допомоги

 


Комментарии читателей