Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя, Події
Окупанти здійснили масований артобстріл міст Запорізької області - є загиблі
Поделиться

Окупанти здійснили масований артобстріл Оріхова та Гуляйполя

По містах Оріхів та Гуляйполе російські терористи здійснили масований артобстріл. Було смертельно травмовано місцевих жінку та чоловіка. Ще одна жінка отримала осколкове поранення.

Крім цього, в Гуляйполі внаслідок збройної атаки в домівках мирних жителів вибиті вікна та двері, пошкоджені стіни та шиферне покриття на дахах, парканні огорожі, гаражі та інші господарчі будівлі. Загалом зруйнували понад 50 різних будівель, пошкодили близько 10 магазинів, поштове відділення та місцевий будинок молитви. Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Раніше «Індустріалка» писала, що у місті Пологи внаслідок російського артилерійського обстрілу отримав осколкові поранення руки та ноги місцевий чоловік.

Зазначимо, що росіяни намагаються вести наступ на східні громади нашого регіону. По лінії зіткнення наносять артилерійські, авіа, ракетні удари. Вчора сильно постраждали Оріхів та Григорівка, пошкоджено цивільну інфраструктуру, житлові будинки, навчальні заклади.

Також окупанти регулярно блокують проїзд евакуаційних колон, регулярно затримують людей та намагаються перешкоджати їх евакуації. Ці люди слугують живим щитом для загарбників, які переміщують військову техніку.

Читайте також: Запорізькі захисники знищили російську артилерійську установку


Комментарии читателей