Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Окупанти застосували штурмову авіацію в районі села Кам'янське Запорізької області
Поделиться

У Запорізькій області російські військові вдосконалюють оборонні лінії та ведуть повітряну розвідку

В районі села Кам’янське Запорізької області окупанти застосували штурмову авіацію. Про це повідомляється в офіційному Telegram-каналі секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва.

Як раніше повідомляла «Індустріалка», російські військові посилилися в районі Василівки та Токмака. Також вони проводять ротації на окремих напрямках та розосереджуються для того, щоб уникнути вогневого ураження. Окрім того, ворог продовжує концентруватися на утриманні захоплених територій, вдосконалює оборонні лінії та веде повітряну розвідку.

Що стосується оперативної обстановки на Запорізькому напрямку, то протягом минулої доби вона суттєво не змінилася. Основні сили противник продовжує зосереджувати в районі Оріхова та Гуляйполя. Як і у попередні дні, активних бойових дій ворог не проводив, але обстрілював позиції наших військ у Гуляйпільському, Пологівському та Василівському районах.

Українські воїни продовжують вести оборонну операцію та нищать живу силу і техніку ворога. Протягом минулої доби наші захисники ліквідували 14 одиниць особового складу противника та ще 19 поранили. Також завдяки злагодженій роботі наших бійців окупанти втратили одну артилерійську установку, три бойові броньовані машини та п’ять одиниць автомобільної техніки.

Як повідомляють на офіційній сторінці у Facebook Сили оборони Запорізького краю, на тимчасово зайнятих противником територіях продовжується проведення протиправних дій стосовно місцевого населення. Тривають заходи адміністративно-поліцейського режиму, посилено контррозвідувальний режим. Триває перешкоджання виїзду мирних жителів на територію, контрольовану українською владою.

Окупанти здійснюють залякування представників легітимних органів місцевої влади, установ та організацій, їх родин, з метою створення в зайнятих містах проросійських адміністрацій. Фіксуються випадки колаборації.

Нагадаємо, як раніше повідомляла «Індустріалка», Запоріжжя продовжують укріплювати. Триває зведення і вдосконалення наявних оборонних споруд. Їх розміщують на позиціях з оглядом на те, щоб вороги не могли обстрілювати Запоріжжя артилерією.

Запоріжців просять бути свідомими і пам’ятати, що фото-відео оборонних споруд, військових об’єктів, інформація про переміщення техніки заборонені для поширення.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що у Запорізькій області збили безпілотник, що корегував вогонь окупантів — відео.

Читайте також: Запорізькі воїни не дали ворогу перетворити на попіл Комишуваху — відео

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей