Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я
Окупанти залишили без питної води мешканців 27 населених пунктів Запорізької області
Поделиться

Окупанти перешкоджають транспортуванню на підприємства спеціальних хімічних речовин для очищення води

У Запорізькій області через пошкодження російськими окупантами мереж централізованого господарсько-питного водопостачання, без питної води перебуває 27 населених пунктів. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Зокрема, нагальною проблемою залишається питання доставлення на підприємства спеціальних хімічних речовин, від використання яких напряму залежить якість води. Окупаційні війська продовжують перешкоджати транспортуванню вкрай важливих речовин, а це може призвести до припинення централізованого водопостачання частини регіону. Адже вода у централізованій мережі може стати небезпечною та не придатною до споживання.

Як зазначив керівник ЗОВА Олександр Старух, компетентним службам необхідно якомога швидше знайти шляхи розв’язання цієї нагальної проблеми. По можливості, відновлювати пошкоджені мережі. Де це зробити неможливо, потрібно організувати підвіз питної води в населені пункти.

Також директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Віталій Литвиненко вкотре наголосив на важливості сплати громадянами за комунальні послуги, у тому числі за водопостачання. Адже на деяких територіях рівень розрахунків не перевищує 30%, що може ускладнити надання послуг з економічних причин. Вчасна сплата дозволить підприємствам виплачувати зарплату працівникам, закуповувати запчастини, необхідні комплектуючі й паливно-мастильні матеріали.

Раніше стало відомо, що по дорозі до курортного міста Запорізької області окупанти розкрадають посилки з ліками. Від Запоріжжя до Бердянська важливі медикаменти не завжди доїжджають в повному обсязі.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей