Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Окупанти заблокували мобільний зв'язок в Енергодарі та навколишніх селах
Поделиться

В Енергодарі та навколишніх селах працює лише російська мобільна мережа

У тимчасово окупованому Енергодарі Запорізької області та навколишніх селах окупанти повністю заблокували мобільний зв’язок. Українські мобільні оператори не працюють. Про це повідомляється в телеграм-каналі Енергодарської міської ради.

Телефони місцевих мешканців знаходять лише російську мобільну мережу в роумінгу. З усіх інтернет-провайдерів працюють лише два, один з них – кримський.

«Це чергова спроба «закрити» український інформпростір. Та загарбники можуть скільки завгодно намагатися вигадати «паралельну реальність», але Енергодар, як і інші тимчасово окуповані території, – це Україна! А «ненормальних» сусідів ЗСУ вже скоро відправить назад в їхнє болото!» — наголосили в Енергодарській міськраді.

Пізніше у міськраді повідомили, що, за словами місцевих активістів, уздовж узбережжя Каховського водосховища в Енергодарі працюють український інтернет та мобільний зв’язок. Тож лише там енергодарці можуть зв’язатись з друзями та рідними.

Заначимо, що раніше «Індустріалка» повідомляла, що в Енергодарі з наступного тижня будуть повністю відключені українські мобільні  оператори. Однак окупанти відключили український зв’язок набагато раніше.

Раніше окупанти вже блокували українських мобільних операторів у Бердянську та Мелітополі. Для Мелітополя це не перше з початку повномасштабного вторгнення росії відключення від мобільного зв’язку та Інтернету.

Також «Індустріалка» повідомляла, що кримські інженери під’єднали Бердянськ до трьох російських радіостанцій. В ефірі кожну годину розповідають новини окупованих територій Херсонської та Запорізької областей.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей