Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Окупанти з території Запорізької області обстріляли село на Дніпропетровщині
Поделиться

Окупанти випустили ракету, яка влучила у шкільний стадіон

Російські військові випустили з території Запорізької області ракету в сторону села Григорівка на Дніпропетровщині. Вона влучила на територію шкільного стадіону. Всього в 250 метрах від місця попадання ракети розташована школа, де наразі перебувають біженці.

ракета стадіон

Про це на своїй строрінці у Фейсбуці повідомив Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

«Дніпропетровщина, Васильківський район, село Григорівка — влучання ворожої ракети у шкільний стадіон. Прилетіло зі сторони Пологів, що на Запоріжжі. Поруч в школі вибило вікна і двері.

ракета стадіон

В навчальному закладі на той момент знаходилося більше трьох десятків біженців з Волновахи. Жертв немає, нині всі — в безпеці, евакуйовані до іншого місця, мають їжу і забезпечені всім необхідним», — повідомив Микола Лукашук.

ракета

Як повідомляла «Індустріалка», ситуація у Пологах дуже складна. Окупаційні війська РФ поділили місто на дві частини, нікого не пропускають, зробивши перехід для подальшого наступу на Гуляйполе.

Зі слів очевидців, солдати-окупанти вибивають двері в домівках місцевих жителів, забираючи телефони і влаштовуючи різного характеру перевірки.

Читайте також: Військові у Запорізькій області продовжують вести оборонну операцію — ситуація на 9 березня

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей