Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Окупанти їздять по території Запорізької АЕС на БТРах - фото
Поделиться

Російські окупанти бояться їздити на Запорізьку АЕС на легкових автомобілях і їздять на БТРах

На захоплену російськими окупантами Запорізьку АЕС в Енергодарі неможливо доставити запасні частини, обладнання та спеціалізований персонал для проведення планових ремонтних робіт. Технічне обслуговування 1-го енергоблока скорочено до мінімально допустимого рівня. Про це під час пресконференції 10 березня заявив гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гросі.

Про це повідомляється в телеграм-каналі НАЕК «Енергоатом». А ще там показали фото, як російські окупанти їздять на Запорізьку АЕС — на БТРах:

«Напевно бояться їздити на легкових автомобілях, які понапривозили в Енергодар, і щоразу ганяють БТРи на станцію. А персонал станції на блок-пості перевіряють озброєні рашисти. Друзі, тримайтеся! Все буде Україна!».

Запорізька АЕС

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що ЗАЕС та місто Енергодар перебувають під контролем російських окупаційних військ, а на території станції перебувало 50 одиниць техніки ворога, близько 400 російських військових, багато вибухівки та зброї. У «Енергоатомі» закликали мешканців Енергодару бути уважними, оскільки російські окупанти пересуваються містом не лише на військовій техніці, а й на цивільній.

Як учора писала «Індустріалка», російські окупанти, які захопили ЗАЄС в Енергодарі, замінували поряд з нею узбережжя Каховського водосховища. Також окупанти мають наміри спрямувати електроенергію, що виробляється Запорізькою атомною електростанцією, на окуповані Крим та Донбас. В «Енергоатомі» вважають таку ідею фізично неможливою для втілення.

Читайте також: З Енергодара вирушила евакуаційна колона до Запоріжжя — фото.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей