Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
Окупанти у Запорізькій області використали важку вогнеметну систему "Солнцепек" по своїх позиціях 
Поделиться

Російські військові по своїм же позиціям використали важку вогнеметну систему «Солнцепек» на території Запорізького краю

Командування одного з батальйонів Сил оборони Запорізького краю повідомило, що російські військові використали важку вогнеметну систему «Солнцепек», якою вони часто погрожували українським захисникам, по своїх же позиціях, цим самим фактично «випалили» окупантів з української землі. Окупанти у Запорізькій області використали важку вогнеметну систему по своїх позиціях

Морально-психологічний стан особового складу окупантів залишається низьким, відмічається системне вживання алкогольних напоїв та дезертирство. Підрозділи росіян скаржаться на неефективність атак на позиції Сил оборони Запорізького краю в районі Гуляйполя. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

За повідомленням від місцевих жителів, у Пологах російські військові розстріляли біля 20-ті своїх автомобілів, тільки щоб не їхати на лінію фронту, сказавши, що це зробили представники руху опору на тимчасово окупованій території Запорізького краю.

Як повідомляла «Індустріалка», загарбники планують провести акцію «Безсмертний полк» майже на всіх тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Зазначимо, що наші військовослужбовці  гідно тримають удар, здійснюючи успішні контрнаступальні дії, про що свідчать статистичні дані щодо втрат російської армії у Запорізькій області.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей