Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
Окупанти продовжують готуватися до активних бойових дій на Запорізькому напрямку
Поделиться

Зведення Сил оборони щодо стримування та надання відсічі російській збройній агресії на Запорізькому напрямку

Станом на 23 годину 19 червня оперативна обстановка на Запорізькому напрямку за добу суттєвих змін не зазнала. Підрозділи Сил оборони продовжують утримувати рубежі та захищати нашу землю від російських окупантів.

Ткачук Руслан речник

Ворог активних бойових дій не проводив. Основні зусилля зосереджував на перегрупуванні власних сил і засобів, утриманні раніше захоплених територій, вогневому ураженні позицій наших військ, розосереджені своїх сил з метою уникнення вогневого ураження з боку наших військ.

Щодо загального характеру дій. Противник продовжує концентрувати техніку та особовий склад в населених пунктах Василівського і Пологівського районів і здійснювати артилерійські обстріли населених пунктів, які знаходяться поблизу лінії розмежування.

Ймовірність наступальних дій противника в напрямку населених пунктів Оріхова, Гуляйполе, Кам’янське протягом найближчого часу є низькою.

Вздовж усієї лінії зіткнення ворог продовжує обстріли позицій наших захисників та цивільної інфраструктури, застосовуючи авіацію, ствольну та реактивну артилерію.

Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в населених пунктах Василівка та у Василівському і Пологівському районах.

У населеному пункті Заповітне (Василівський район) зафіксовано рух колони вантажівок у напрямку м. Енергодар. Зафіксовано рух колони військової техніки і бензовозів з населеного пункту Велика Білозерка (Василівський район) у напрямку населеного пункту Мала Білозерка (Василівський район).

Також, між населеним пунктом Шевченко (Василівський район) та населеним пунктом Першотравневе (Василівський район) у лісосмузі зафіксовано невизначену кількість військової техніки російських військ. У Василівці у будівлі районної державної адміністрації підтверджено розташування «Військової комендатури» противника.

Також, у Василівці на території бази «Шляхрембуд» підтверджено розташування складу БК та місця проживання до 120 військовослужбовців рф. За інформацією, яка потребує уточнення, у населеному пункті Верхня Криниця (Василівський район) зафіксовано місце проживання військовослужбовців рф.

Зафіксовано прибуття великої колони техніки та особового складу противника на територію населеного пункту Березівка (Пологівський район).

На усіх рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії. Відбуваються періодичні артилерійські та мінометні дуелі по всій лінії фронту в Запорізькій і Донецькій областях.

Російські війська продовжують зосередження бойової техніки і особового складу на певних ділянках, готуючись до активних бойових дій.

Військовослужбовці Сил оборони на Запорізькому напрямку продовжують ведення оборонної операції, завдають відповіді ворогу, знищуючи його живу силу та техніку. Протягом минулої доби наші воїни знищили:

особового складу — 14 осіб і 18 осіб поранили;

 БТР -1 од;

БРДМ – 1 од;

МТЛБ – 1 од;

Крім того знищено один спостережний пункт, один опорний пункт ворожого взводу, і один бліндаж.

На тимчасово зайнятих противником територіях продовжується проведення протиправних дій стосовно місцевого населення. Тривають заходи адміністративно-поліцейського режиму, посилено контррозвідувальний режим.

Загарбники на окупованій території продовжують здійснювати воєнні злочини і викрадати людей: 18 червня в  Бердянську військовослужбовці рф забрали громадянина Славського Станіслава Володимировича, 1987 р.н. та повезли в невідомому напрямку. Ймовірно знаходиться в полоні.

Шановні мешканці Запорізької області та м. Запоріжжя!

Зберігаємо спокій! Готуємо  Запоріжжя та область до оборони та знищення окупантів.

Просимо вас бути свідомими того, що фото-відео оборонних споруд, військових об’єктів, інформація про переміщення техніки заборонені для поширення.

Не допомагайте ворожим та диверсійних силам орієнтуватися на наших рідних просторах.

Ми українці, ми на своїй землі, землі наших славних предків та землі наших дітей! Разом переможемо!

Джерело: речник командування Сил оборони на Запорізькому напрямку полковник Руслан Ткачук

Читайте також:  У Запорізькій області артилеристи знищили укриття рашистів та склад боєприпасів

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей