Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Окупанти лишили мелітопольців без роботи та пропонують святкувати День праці
Поделиться

На 1 травня в Мелітополі на фоні безробіття заплановане проведення святкового параду

В Мелітополі окупаційні війська намагаються відновити святкування в «кращих» радянських традиціях 1 та 9 травня. На День праці в міста анонсується парад, а плани щодо Дня перемоги поки що загарбники тримають в таємниці.

Відзначити Першотравень демонстрацією пообіцяв мелітопольцям один з колаборантів — депутат Мелітопольської міськради Тарас Генов. Який останнім часом демонструє підвищену активність. Як колишній комуніст, він то організовує святкування дня народження Леніна, а вже через день вітає всіх з Великоднем, а ще розвішує містом червоні прапори.

— Кажуть, що 1 травня в Мелітополі проходитиме якась демонстрація. Це виглядає смішно, бо через дії окупантів понад 80 відсотків містян стали безробітними, — підкреслив міський голова Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

День праці

Також Іван Сергійович додав, що в місті триває і підготовка до 9 травня, в тому числі в навчальних закладах, деякі з яких зусиллями окупантів почали працювати. Але поки неясно, в якому форматі проходитиме свято. Скоріш за все це також буде радянський варіант відзначення цієї дати. На це натякають і ті роботи, які комунальники зараз виконують на братському кладовищі в центрі міста. Вони, наприклад, намалювали червоні зірки на касках в солдатів, зображених на колонах.

Читайте також: У Запоріжжі показали наслідки ракетного удару по підприємству — фото

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей