Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Окупанти хочуть залишити Енергодар без зв'язку
Поделиться

Енергодаром поширюються чутки про те, що з наступного тижня будуть повністю відключені українські мобільні оператори

В Енергодарі поширюється інформація, що перестануть працювати термінали для безготівкового розрахунку в гривні. Як наслідок вчора це спричинило великий ажіотаж на зняття готівки з банківських карток. Звичайно ж, не безкоштовно, а за чималий відсоток. Про це повідомляє у своєму телеграм-каналі міський голова Дмитро Орлов. 

-Враховуючи, що цей «бізнес» контролюють окупанти, то зрозуміло, звідки ноги ростуть і кому це вигідно, — говориться у повідомленні. — Протягом останнього тижня вони знову взялися і за місцевих інтернет — провайдерів. Натомість в Енергодар вже почав заходити кримський провайдер та налаштовувати свій трафік. Це дозволить загарбникам блокувати українські новинні ресурси чи принаймні зробити таку спробу. Саме така мета є однією з пріоритетних для окупантів.

Як повідомляла «Індустріалка», в окупантів у тимчасово захопленому Енергодарі вичерпалися гроші на підкуп жителів.

Також ми писали, що окупанти привезли в Енергодар вчителів з росії. Вони ще не полишають надії розпочати тут навчальний рік за своїми програмами. Переважна ж більшість енергодарських освітян категорично відмовляється працювати на ворогів.

Нагадаємо, сьогодні, 30 червня, планується виїзд приватного автотранспорту до тимчасово окупованих територій з обласного центру.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей