Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Запорожье, Фоторепортаж
Новые троллейбусы и ремонт дорог - мэр Запорожья назвал основные вопросы сессии
Поделиться

Депутаты Запорожского горсовета сегодня проводят очередную 37-ю сессию

Сессионное заседание началось с минуты молчания. Сегодня ночью на 92-м году жизни не стало почетного жителя Запорожья, бывшего гендиректора “Запорожтрансформатора” Леонида Хаджинова.

минута молчания

Перед рассмотрением повестки дня городской голова Владимир Буряк проинформировал депутатов о вчерашнем визите Президента Украины в нашу область и назвал ключевые вопросы очередной сессии:

мэр Владимир Буряк

Ми сьогодні маємо прийняти рішення, щодо виділення 1,2 млн грн. на придбання та встановлення дорожніх знаків, які інформуватимуть водіїв про обмеження руху великовантажного транспорту через греблю Дніпрогесу та мости Преображенського. Вже коли встановлять відповідні дорожні знаки, будуть відремонтовані дві смуги руху в один бік на греблі Дніпрогес, а потім запустимо реверсивний рух з Правого на Лівий берег.

Також маємо розглянути програму розвитку громадського транспорту, яка передбачає збільшення обсягу коштів для оновлення парку комунального транспорту міста. Цього року ми робимо акцент на електротранспорті. Плануємо зібрати 2 запорізьких трамваї, придбати 12 трамваїв з країн ЄС, а також купити 9 тролейбусів, які раніше експлуатувалися в країнах Європи, і 5 нових тролейбусів з автономним ходом, які ми запустимо з центра міста на Хортицю. Є такая необхідність і ми про це неодноразово говорили.

«Индустриалка» писала, что в этом году в Запорожье на разных маршрутах будет работать еще больше больших автобусов, трамваев и троллейбусов.

-У рамках внесення змін до програми утримання житлово-комунального господарства пропонується виділити 8 млн. грн. на заміну ділянок мереж тепло- та водопостачання, — отметил мэр Владимир Буряк. — Є проблеми — сьогодні труби та каналізаційні системи не в найкращому стані. На мій погляд, це буде правильне рішення, яке дозволить нам знизити аварійність на зношених мережах. Проектом рішення передбачено майже 5 млн. для КП «Водоканал» та більше 3 млн. грн. для концерну «Міські теплові мережі».

Ще одне питання — це дороги у приватному секторі. У рамках окремої програми планується виділити близько 20 млн на реконструкцію доріг і освітлення у приватному секторі. Думаю, ми приймемо ці рішення, бо сьогодні це зробити дійсно необхідно.

сессия Запорожского горсовета

сессия Запорожского горсовета

сессия Запорожского горсовета

Читайте также: Мэр Запорожья представил Президенту успешные городские программы

Фото Александра Прилепы


Комментарии читателей