Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Жизнь, Запорожье
Запорожские патрульные рассказали об изменениях в ПДД
Поделиться

С 1 января 2018 года в Украине вступили в силу изменения в ПДД

Теперь, согласно ПДД, максимально допустимая скорость движения в населенных пунктах составляет 50 км/час. Как утверждают в правительстве, это поможет значительно снизить смертность людей на дорогах.

Кроме того, за превышение скорости в населенном пункте планируют увеличить штрафы с 510 до 3400 гривен. Соответствующий законопроект сейчас находится на рассмотрении Верховной Рады.

— Зменшення максимально дозволеної швидкості в населених пунктах — це європейська зміна, — отметил начальник отдела административной практики Управления патрульной полиции в Запорожской области Владимир Лысик. — Багато країн Європи вже ввели такі норми. На жаль, наразі наші патрульні не мають змоги вимірювати швидкість. Але це питання часу. Зараз прилади для вимірювання швидкості закуплені Міністерством внутрішніх справ, вони проходять процес сертифікації. Також відповідні зміни вносяться в законодавчі акти, щоб ми могли використовувати ці прилади.

Єдине, чим зараз може допомогти міська влада — це збільшення кількості лежачих поліцейських та кількості пішохідних переходів з червоними лед-лампами в рамках проекту «Безпечне місто».

Крім того, в цьому році планується встановити камери відеоспостереження в 204 місцях, які будуть теж допомагати. Вони будуть спрямовані на виявлення кримінального правопорушення. Можна буде переглянути відео з камери і знайти порушника.

Какие еще изменения появились в ПДД, читайте на сайте «Индустриалка» в ближайшее время.

Читайте также: Какие позитивные изменения произошли в Запорожье — мнение людей


Комментарии читателей

  • Валерий Иванов

    Это написано в Административном кодексе Украины. Ничего другого по поводу превышения скорости на дороге там нет.
    Стаття 122. Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху
    Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а так само порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками, —
    тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 50 штрафних балів.