Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж, ЭКОПОСТ
Нову липову алею в Запоріжжі регулярно поливають
Поделиться

Нову липову алею на Набережній магістралі поливають через день

Минулого тижня на Набережній магістралі, неподалік каскаду фонтанів «Райдуга», висадили дві сотні молодих лип. Ці дерева невибагливі у догляді, а виглядають дуже гарно. Раніше на цьому відрізку не було жодного деревця і навіть газону.

поливають

Дерева висадили в рамках акції «Врятуємо Дніпро разом», яку вже 9 років поспіль проводить комбінат «Запоріжсталь». Але висадити дерева — це тільки половина справи. Щоб липи прижилися, їх треба доглядати.

поливають

Комбінат «Запоріжсталь» подарував липову алею місту. Але міські служби не поспішають приймати дерева на баланс. Тому на комбінаті організували регулярний полив дерев. Він проводиться через день.

— Нещодавно завдяки підтримці комбінату «Запоріжсталь» в нашому місті з’явилася чудова липова алея — 200 молодих дерев. Але усе живе потребує догляду. Просто висадити дерева, навіть у найсприятливіший час, з найкращими садженцями, недостатньо. Важливий наступний догляд. Ми налагодили систематичний полив цих дерев, він виконується через день. Будемо продовжувати цю добру справу до самого сезону дощів. Я певен в тому, що вже наступного літа ця чудова липова алея буде радувати своїм чудовим цвітом, — розповів начальник управління соціальної сфери комбінату «Запоріжсталь» Сергій Самарський.

Сергій Самарський

Нагадаємо, що в рамках акції «Врятуємо Дніпро разом» в Запоріжжі щорічно проходить відразу кілька заходів — суботники, очищення дна і зариблення Дніпра, екологічний квест і висадка дерев.

поливають

З 2012 року в акції взяли участь більше 7000 запорожців, висаджено понад 715 дерев, зібрано понад 100 тонн сміття, в Дніпро випущено близько 140 тисяч особин риби, встановлено 8600 нерестових площ, 30 плаваючих гнізд і 30 годівниць для птахів.

Читайте також: Чому в Запоріжжі треба висаджувати нові дерева


Комментарии читателей