Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Новими господарями техніки з Мелітополя стали чеченці
Поделиться

Сучасні технології дозволили вивести з ладу техніку, викрадену з мелітопольського підприємства

З Мелітополя до Грозного була вивезена техніка одного з підприємств міста. Та нові господарі не зможуть її використати, бо нові технології дозволили на відстані вивести її з ладу.

Російські окупанти викрадаючи майно українців, забувають про сучасні технології. Наприклад,  власники iPhone чи iPad, які поцуплені мародерами, можуть побачити, в яких містах росії мешкають крадії. Також сільськогосподарська техніка зараз оснащена системами GPS моніторингу, що дозволяє відстежувати її пересування. Таким чином вдалось з’ясувати, куди потрапив транспорт з мелітопольського підприємства.

— Викрадена росіянами у Мелітополі сільськогосподарська техніка була виявлена в Чечні під Грозним — на території фірми, яку пов’язують із Рамзаном Кадировим, — відзначають в Запорізькій обласній військовій адміністрації. —  Завдяки маячкам, що були встановлені на комбайнах, тракторі та сіялці, що ними незаконно заволоділи «кадирівці», виробник не тільки визначив місце знаходження вкраденої техніки, а й зміг відключити машини, тож тепер вони стали просто купою металобрухту.

Шкода від дій окупантів становить 1 млн. євро. За фактом крадіжки ведеться розлідування українськими правоохоронцями.

Читайте також: На окупованій території Запорізької області викрали директора музею

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей