Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Нова стадія маразму: в окупованому Мелітополі готуються до ювілею Таврійської губернії
Поделиться

Окупанти нав’язують мелітопольцям святкування річниці неіснуючого утворення

В окупованому російськими військами Мелітополі заздалегідь розпочали підготовку до святкування 220-річчя з дня утворення Таврійської губернії. Все місто завісили відповідними рекламними плакатами.

На окупованих територіях загарбники всіма силами намагаються нав’язувати наративи з минулого. Тільки-но в Мелітополі та інших містах Запорізької області, які тимчасово контролюють загарбники, пройшло показове святкування 9 травня, як нова акція.

Вона полягає у святкуванні 220-річчя з дня утворення Таврійської губернії. До цього утворення з минулого, а воно існувало з 8 (20) жовтня 1801 року до 18 жовтня 1921, у самопроголошеної влади особливе ставлення. Її представники то оголошують про наміри відновити існування губернії з включення до складу Запоріжжя. То роздають у Мелітополі номерні знаки для автомобілів із зображенням гербу Запоріжжя зразку 1811 року та абревіатурою «TVR».

Окупанти нав'язують мелітопольцям святкування річниці неіснуючого утворення

Черговий крок — рекламна кампанія, яка стартувала в Мелітополі. За повідомленням місцевих телеграм-каналів, на білбордах, де ще нещодавно містилися плакати щодо 9 травня, тепер з’являються нові. На них архівні кадри міста, стара карта, герб російської імперії та напис: «220 лет Таврийской губернии».

В наклеюванні одного зі щитів взяла участь одіозна співачка з росії Чичеріна. Раніше вона показово на камеру запалювала вічне вогнище в місті. В Запорізькій обласній військовій адміністрації раніше називали таку діяльність окупантів «інформаційно-психологічною операцією, спрямованою на придушення опору місцевого населення окупованих територій». 

Читайте також: У Запорізькій області обговорили, як звільнятимуть населені пункти від окупантів

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей