Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Нелегальные АЗС в Запорожской области оштрафовали на миллион гривен
Поделиться

В Запорожской области демонтировали 12 нелегальных АЗС

По состоянию на сегодняшний день в Запорожской области проверили 306 автозаправочных станций и автогазозаправочных станций. Об этом на совещании в Запорожской ОГА сообщил заместитель главы ОГА Андрей Антонов.

«Индустриалка», сообщала,  что в области ведется борьба с нелегальной деятельностью АЗС. Их деятельность проверяет штаб противодействия незаконной торговле нефтепродуктами.

— Станом на 10 січня перевірено 306 заправок, припинено діяльність 28. По факту перевірок складено 8 адміністративних правопорушень та 2 кримінальних провадження. Загалом демонтовано 12 АЗС. Вилучено близько 138 тонн палева, на суму близько 3 млн грн і ще обладнання на суму близько мільйону, — сообщил Андрей Антонов.

Общая сумма штрафов, которые должны заплатить предприниматели за незаконную деятельность составляет 1,1 млн грн.

Щодо складності роботи по припиненню діяльності незаконних АЗС хочу зазначити, що у нас в області є не так багато підприємств, де можна зберігати вилучені нафтопродукти. Бо це потребує певних умов, — отметил Андрей Антонов. — Позитивні моменти у такій боротьбі є, і вони стосуються не лише збільшення надходжень у бюджети всіх рівнів від легальних АЗС після ліквідації нелегальних. Це насамперед стосується безпеки людей, бо обладнання на таких АЗС встановлено з порушеннями правил безпеки, а це дійсно небезпечно.

Сообщить о работе нелегальных заправок можно на горячую линию по телефону: 0-800-503-508.

Читайте также: Не все жители Запорожской области будут платить за отопление по сниженному тарифу


Комментарии читателей