Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя, Культура, Спорт, Фоторепортаж
Найсильніша людина України провела в Запоріжжі спортивне змагання металургів і гірників - фото
Поделиться

Корпоративна олімпіада «Metinvest Steel Games» завершилася змаганням силачів

Команди Північного гірничо-збагачувального комбінату (Кривий Ріг), Маріупольського меткомбінату імені Ілліча та ПАТ «Запоріжсталь» вибороли відповідно 1-е, 2-е й 3-й місця на змаганнях з силового екстриму на корпоративній олімпіаді «Metinvest Steel Games».

Протягом тижня гірники та металурги Метінвесту, який цього року святкують своє 15-річчя, змагалися у дев’яти видах спорту. Цій даті й присвятили «Metinvest Steel Games». Змагання стронгменів M. STRONG «Сильні люди сильних професій» стали завершальними на олімпіаді. Вони проходили на острові Хортиця, на території санаторію-профілакторію «Запоріжсталь». Всього було 9 команд, які виконували 5 силових вправ. Змагання провели уславлені атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

В учасників — а це металурги та гірняки, які тренуються в силових видах спорту і подали заявки — було не так багато часу, буквально пара тижнів, щоб опанувати техніку виконання вправ зі стронгмену з тренерами Федерації стронгмену України. Про це «Индустриалке» розповів президент Федерації, головний організатор змагань M. STRONG Сергій Конюшок (Київ).

-Все сподобалось, — поділився враженнями від змагання стронгменів Сергій Конюшок. — Накал пристрастей й жага перемоги були у всіх учасників від першої до останньої вправи. Їх рівень  — більше, ніж хороший. Гарно, що підприємства проводять такі заходи. Адже фізично підготовлена і розвинена людина й краще працює. Взагалі на змаганнях лозунг — «Сильні люди сильних професій».

— Рівень деяких команд і хлопців — видно, що готуються, тренуються в важкій атлетиці або паверліфтингу, — оцінив змагання спортсмен з титулом найсильнішої людини України й світу Василь Вірастюк. — Це одразу видно, тому що є техніка, культура руху.

— Важко було вибрати переможця?

— У нас не конкурс краси, тому все набагато простіше. Є чіткі правила, за кожну вправу команда отримує певну кількість балів і по загальній сумі визначається переможець.

— Які поради дасте людям, щоб покращувати результати в силовому виді спорту?

— Один єдиний рецепт — систематично відвідувати заняття з фізичної культури й спорту. Якщо ви займаєтесь непрофесійно, думаю, трьох разів на тиждень вистачить. Якщо професійно, то краще п`ять разів.

— Тобто, ви тренуєтесь п`ять разів на тиждень?

— Коли виступаю, то тренуюся двічі на день.

«Неспортивні» питання до Василя Вірастюка

Поцікавилася «Индустриалка» у Василя Вірастюка — цікава ж людина! — й «неспортивними» питаннями. Як, наприклад, про його татуюванням. На одній руці спортсмена написано «Козацькому роду», на іншій — «Нема переводу». А на плечі — козак на тлі Софії Київської.

— Татуювання козака зробив у 2013 році. А «Козацькому роду нема переводу» — у 2016 році, коли народився третій син Олександр, тоді з’явилася думка зробити саме таке татуювання. Там ще ініціали синів Адама, Олега й Олександра.

— А ще є татуювання?

— Ні. Ідеї є, але їх потрібно виносити. З цим же ходити все життя. І все, що в мене, має своє пояснення.

— Котрий раз ви у Запоріжжі?

— Енний, не пам’ятаю (усміхається). З юніорських часів їжджу сюди, ще коли виступав по легкій атлетиці.

— Є улюблене місце у Запоріжжі?

— Мабуть, Хортиця. Між іншим, два роки тому ми проводили на острові, у комплексі «Запорозька Січ», чемпіонат патрульної поліції. Шикарне місце!

А ще я вам скажу, на Хортиці є одна бесідка в ресторані, там у нашого друга відбувалось весілля — там просто неймовірний краєвид на пороги, на Дніпро! Дуже класно, там можна впасти в паузу, коли, як кажуть, ловиш дзен, таке розслаблення.

— Ви знімалися у фільмах, у музичному кліпі. Чи буде щось подібне найближчим часом у вашому житті? Чи, можливо, нещодавно знімались?

— Знаєте, скоро в моєму житті все буде зовсім по іншому. Тому що досить скоро, сподіваюсь, я буду в статусі народного депутата. Буде дещо нове в моєму житті, інший графік, інші люди, інше оточення. Тому мені важко сказати.

Минулого року знімався у фільмі крайній раз, «Поцілунок на мільйон». Зйомки призупинили з деяких причин, в цьому році будуть намагатися їх відновити.

— Кого там граєте?

— Наркодилера (сміється).

— Ви ж проти наркотиків?

— Звісно, проти. Але це ж образ, він не має ніякого поєднання з моїм повсякденним життям.

***

На території санаторію-профілакторію «Запоріжсталь» також працювали спортивно-розважальні зони.

Змагання по стронгмену провели Сергій Конюшок та Василь Вірастюк

А завершилося свято спорту нагородженням переможців та призерів усіх видів спорту — про це читайте в «Индустриалке».

Читайте також: У Запоріжжі визначилися переможці волейбольних змагань «сталевих» ігор.

Фото автораКомментарии читателей