Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Найкращі працівники комбінату «Запоріжсталь» отримали нагороди на честь 87-річчя підприємства
Поделиться

Керівництво комбінату «Запоріжсталь» вручило нагороди найкращим співробітникам

У понеділок, 16 листопада, комбінату «Запоріжсталь» виповниться 87 років. На сьогодні це один із найбільших заводів в Європі, який входить у трійку лідерів гірничо-металургійного комплексу України. А завдяки стабільній роботі підприємства розвивається весь Запорізький регіон. Для прикладу, в минулому році до місцевих бюджетів комбінат «Запоріжсталь» перерахував 670 млн гривень.

Свій 87-ий День народження підприємство зустрічає достойно. Адже, незважаючи на світову економічну кризу і пандемію коронавірусу, впевнено йде вперед, досягаючи нових висот.

— На сьогодні комбінат «Запоріжсталь» виконує всі виробничі плани, які були окреслені на рік. Так, у нас був непростий рік. Однак ми продемонстрували максимальний професіоналізм і гнучкість, щоб у нелегких умовах організувати виробництво, забезпечити його сировиною і своєчасно виконувати замовлення наших споживачів. З цими задачами, я вважаю, ми впоралися гідно.

В наступному році ми хочемо провести ряд капремонтів у доменному цеху, але це не стане на заваді виробництву. Наступного року ми збережемо гарні виробничі темпи, реалізуємо заплановані проекти з модернізації виробництва, продовжимо підтримувати розвиток регіону. У нас є хороші перспективи для розвитку нашого комбінату, — розповів генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко.

Зазвичай, на честь Дня комбінату у колективах відбуваються урочисті збори. Однак, через пандемію коронавірусу формат заходу цього року змінили, аби не наражати робітників на небезпеку. В актових залах підприємства зібралася обмежена кількість найкращих співробітників різних цехів. Їх особисто привітали та вручили нагороди генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко та голова профспілкового комітету комбінату «Запоріжсталь» Леонід Анісімов.

Кожному з працівників комбінату я хочу сказати «дякую». Дякую за ваші працю, професіоналізм і відданість професії. Для нас немає головних і другорядних цехів, ми всі — одна команда. І якщо ми будемо продовжувати працювати пліч-о-пліч, то здолаємо всі труднощі і завжди будемо лідерами гірничо-металургійного комплексу нашої держави. Всі наші трудові досягнення, високо оцінені соціальні програми, наші колективні договори, які останні 6 років займають перші місця серед металургів і гірників Україні, — все це завдяки вам, — зазначив голова профспілкового комітету комбінату «Запоріжсталь» Леонід Анісімов.

запоріжсталь

Одним із найкращих працівників «Запоріжсталі», якого нагородили листом подяки «Метінвест Холдингу», у цьому році став монтер колії управління залізничного транспорту ПАТ «Запоріжсталь» Михайло Гукиш. Праці на комбінаті він присвятив 17 років. Перші 11 років — у доменному цеху, а ще 6 — в управлінні залізничного транспорту.

запоріжсталь

— Я не очікував, що керівництво так високо оцінить мою працю. Адже я працюю як і всі, відповідально і сумлінно. Це моя перша нагорода. Я дуже радий і гордий не тільки за себе, а й за весь мій колектив. Бо якби не вони, у мене б не було таких трудових досягнень. Ми ж працюємо як єдиний механізм. І від нас на підприємстві дійсно багато чого залежить. Ми слідкуємо за станом колій, аби ними можна було безпечно перевозити вантажі та продукцію. А взагалі, ми робимо все, щоб комбінат працював і розвивався, а ми отримували достойну зарплату, — розповів Михайло Гукиш.

Запоріжсталь

Нагадаємо, що масштабного святкування Дня народження комбінату в цьому році не буде через карантин. Його проведуть у прямому ефірі телеканалу TV5. У святковій програмі глядачі побачать: виступ зірки української естради Tayanna, вікторини з призами і урочисті нагородження. Приєднатися до святкування онлайн можуть всі запоріжці. Вмикайте телеканал TV5 або дивіться онлайн-трансляцію на Facebook у неділю, 15 листопада, о 19:00 і святкуйте День народження «Запоріжсталі» разом.

Читайте також: Темпам і якістю будівництва можна позаздрити: які сучасні проєкти реалізували на «Запоріжсталі»

Фото Олександра ПрилепиКомментарии читателей