Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Найкращі молоді працівники із Запоріжжя отримали премії до Дня молоді
Поделиться

Для працівників запорізьких підприємств організували урочисте зібрання до Дня молоді

В цьому році запоріжці будуть святкувати День молоді не так, як раніше. Через пандемію коронавірусу яскраві заходи та масові розваги довелося відмінити, а урочистості перенести в електронний формат.

Так зробили і на комбінаті «Запоріжсталь». Аби дотриматись всіх правил карантину, традиційне урочисте зібрання до Дня молоді відбулося онлайн. У ньому взяли участь близько 150 молодих працівників заводу.

молоді

Активну молодь комбінату особисто привітав генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко. А найкращим з них — виписав почесні грамоти, які незабаром особисто вручить.

— Напередодні Дня молоді я хотів би нагородити тих спеціалістів, які своїм трудом допомагають підприємству розвиватися. В нас працює багато розумної та талановитої молоді, тому обрати найкращих було непросто. Але сьогодні я б хотів не тільки похвалити найкращих, а й звернутися до тих, хто ще не досяг висот у професії. Знайте, що найголовніше для молоді — не зупинятися в розвитку та йти вперед. Ніколи не бійтеся помилок і не соромтеся підійти до старших товаришів, щоб спитати поради. Я впевнений, що вони вам допоможуть, і в майбутньому ви зможете досягти всього, чого бажаєте. Наприклад, коли мені було 20-30 років, і я був перед широким горизонтом можливостей, то завжди звертався за порадою до старших наставників. І навіть коли робив помилки, то вони завжди давали шанс виправитися, — звернувся до молоді Олександр Мироненко.

Найкращих працівників комбінату нагородили за такими номінаціями: «Волонтерська діяльність», «Новаторська діяльність», «Наставництво», «Молоді керівники», «Громадська діяльність», «Найкращий спортсмен» та «Найкращий амбасадор». Переможців номінацій обирали керівництво комбінату, керівники за направленнями та молодіжна організація. Всі нагородженні працівники отримають не лише почесні грамоти від генерального директора, а й премії до зарплати. До нагородження і привітання молоді також приєднався лідер профспілки комбінату «Запоріжсталь» Леонід Анісімов.

молоді

На урочистому зібранні до Дня молоді також були присутні молоді працівники «Запоріжкоксу». Їх привітав генеральний директор ПрАТ «Запоріжкокс» Олександр Третьяков.

— Сьогодні молодим людям, які працюють на металургійних підприємствах, вкрай важливо усвідомлювати свою особисту роль у виробництві, брати на себе відповідальність та розвивати свої професійні знання. Зараз бути лише виконувачем роботи недостатньо. Для успіху в професії ми маєте розуміти виклики сучасності та вимоги ринку і швидко на них реагувати. Зараз у вас є реальна можливість трансформувати металургію, зробити її більш сучасною, змінити підходи до роботи. Для цього я бажаю вам енергії та жаги до справи, яку робите, аби всі ваші плани стали реальністю, — привітав Олександр Третьяков.

Як розповів провідний спеціаліст по взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма, зустрічі з керівниками підприємств надзвичайно надихають молодь. А додаткові премії заохочують їх до нових звершень.

Наша молодіжна організація займається розвитком професійних якостей робітників та допомагає їм проявити себе. А керівництво комбінату завжди нас підтримує та дає стимул до роботи. Саме завдяки цьому наша молодь і досягає успіхів, — підкреслив Анатолій Ширма.

молоді

Читайте також: Молодих лідерів Метінвесту в Запоріжжі обрали онлайн

Фото автора


Комментарии читателей