Індустріалка - новини Запоріжжя

Возрождение Хортицы, Запоріжжя, Культура
Національний заповідник «Хортиця» отримав головну туристичну премію України
Поделиться

Національний заповідник «Хортиця» став найкращим безбар`єрним туристичним об’єктом

В Україні визначили переможців головної туристичної премії країни “Ukraine Tourism Awards 2021”. Її організувала Київська Туристична Асоціація та громадська спілка Visit Ukraine за підтримки Державного агентства розвитку туризму України та партнерів. Нагородження переможців відбулося в Києві.

Як зазначають організатори, всі номінації спрямовані на підтримку та розвиток різноманітних напрямків туризму.

Цього року в 14 номінаціях буде відзначено кращих гравців ринку, які показали приклад нестандартних рішень та продовжували роботу в умовах коронакризи, намагались підвищувати рівень обслуговування, а також приділяли особливу увагу інклюзивному туризму.

У номінації “Доступний туризм. Безбар`єрна культура” перемогу отримав Національний заповідник “Хортиця”. Переможця оголосила заступник міністра культури та інформаційної політики України Лариса Патасюк. Вона вручила нагороду комунікаційному менеджеру Національного проєкту відродження острова Хортиці Юлія Вернігор.

-Я дуже дякую всім, хто голосував за нас. Для нас це надзвичайно важлива нагорода. 2021 рік  — це лише старт усіх перетворень, які почались на острові Хортиця, — зазначила Юлія Вернігор. — Коли ми робили проєкт перетворень на острові Хортиця ми поставили для себе завдання: острів має бути безбар`єрним та доступним для всіх. І сьогодні ми можемо казати, що це здійснилося.

 

Як раніше писала “Индустриалка”, 2021 рік став роком старту перетворень на острові Хортиця. Розпочався національний проєкт відродження острову, партнером якого виступає Група Метінвест. До цього року заповідний острів Хортиця був роками у занепаді.

Створено сучасну концепцію розвитку острова, згідно якої триває відродження. Острів Хортиця став яскравим прикладом впровадження філософії бєзбар’єрності: для маломобільних груп населення тут розробили зручну для пересування інфраструктуру. Вперше створили айдентику острову. А оновлені локації насичені новими сенсами та атракціями.

Справжньою «родзинкою» оглядового майданчика на оновленому пагорбі Єдності біля музею історії запорозького козацтва на Хортиці став артоб’єкт «Коло Єдності». Реконструкція самого музею ще триває.

Читайте також: Як на запорізькій Хортиці реалізували унікальний екологічний проєкт


Комментарии читателей