Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Націлені на результат: ПрАТ «Запоріжвогнетрив» відзначає 87-й день народження
Поделиться

ПрАТ «Запоріжвогнетрив» відзначає день народження

Запорізький завод вогнетривів, який в 1933 році став одним з первістків промислового майданчика Запоріжжя, 23 червня відзначить 87-й день народження. Сьогодні ПрАТ «Запоріжвогнетрив» входить до
п’ятірки найбільших виробників формованих та неформованих вогнетривів країн СНД і є найбільшим підприємством по виробництву вогнетривів в Україні.

ПрАТ «Запоріжвогнетрив»

Молоді та перспективні

Алюмосилікатний цех — один з наймолодших і перспективних підрозділів підприємства. За підсумками роботи за 2019 рік кращі результати в цеху показав колектив виробництва високоглиноземистих виробів. Завдяки злагодженій роботі тут перевиконали бізнес-план по виробництву на 19% або 2269 тонн.

ПрАТ «Запоріжвогнетрив»

На високоглиноземистому виобництві працює 130 робітників. За словами начальника алюмосилікатного цеху Олексія Годлевського, на виробництві високоглиноземистих виробів працює переважно молодь до 30 років, яка переймає досвід у старшого покоління і пропонує свіжі ідеї.

Олексій Годлевський

— Серед них дуже багато перспективних людей. На даний момент цей колектив подав понад 50 раціональних пропозицій з охорони праці, поліпшення робочого побуту. Є й багато рацпропозицій зі значним економічним ефектом. Так, в минулому році було подано дві пропозиції по економії природного газу: одна з економією в 1,9 млн грн, друга — 800 тис. грн.

Також на виробництві багато учнів, які отримують другу професію. Колектив злагоджений. Люди у нас працьовиті, не було ще такого, щоб хтось чогось не виконував, — розповів Олексій Годлевський.

Колектив вирішує багато

Співробітники цеху підтверджують: колектив тут дійсно хороший. А з хорошими людьми поруч робота завжди йде краще.

Олена Квик

— Я працюю на підприємстві з 1999 року. Відповідаю за подачу сировини на пресову ділянку для виробництва безпосередньо вогнетривів. На підприємство прийшла ще молодою. Скажу чесно: спочатку боялася. Але допоміг колектив: колектив виробництва, а головне, бригади, в якій я пропрацювала більше 20 років. Тут дуже чуйні люди: завжди підкажуть, допоможуть, не тільки словом, а й ділом. Ніколи не залишать в біді. І не тільки по роботі. Ми всі живі люди, у нас бувають і проблеми, і радості. І все це я можу розділити з колегами. І напередодні дня народження підприємства я хочу привітати своїх колег, побажати їм досягнення поставлених цілей, нових висот, всього найкращого, і головне здоров’я, — поділилася шихтувальник Олена Квік.

Михайло Цибенко

— Працюю на підприємстві вже 4 роки. Мені подобається металургія, вважаю, що це справа справжніх чоловіків. Приємно, що наша продукція використовується в металургійної галузі не тільки України, а й усього світу. До роботи ставлюся сумлінно, намагаюся бути не тільки хорошим працівником, а й людиною, в колективі з якою приємно працювати. Намагаюся не зупинятися на досягнутому, — розповів садчик в печі і на тунельні вагони Михайло Цибенко.

Успіх — в командній роботі

За словами директора з виробництва ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Ігоря Дем’янчука, секрет успіху підприємства — в тому, щоб всі працювали як єдина команда, і кожен був націлений на результат.

Ігор Дем'янчук

— Колектив виробництва високоглиноземистих виробів в минулому році показав найбільшу динаміку зростання, збільшивши свою продуктивність на 19%. У цьому проявилася їх активність по роботі з управлінням маркетингу для розміщення більшої кількості замовлень на виробництві. Спільно з управлінням якості вони оптимізували шихтові склади і цим самим ми змогли використати доступні на ринку сировинні компоненти. Оперативність в поставках від управління збуту допомогла нам вчасно виконувати замовлення. Велику роль зіграла дирекція з інжинірингу, сервісні служби, які забезпечили стабільну роботу обладнання.

Все це говорить про те, що всі наші підрозділи націлені на кінцевий результат. І не тільки підрозділи, а й кожен наш співробітник. Все це — запорука нашого спільного успіху, — зазначив Ігор Дем’янчук.

Запорожогнеупор

Довідково

В 2019 році «Запоріжвогнетрив» виробив 107029 тонн формованих вогнетривів, в тому числі 48532 тонн шамотних вогнетривів, 40371 тонн магнезіальних виробів і 18126 тонн високоглиноземистих виробів. «Запоріжвогнетрив» в 2019 році перерахував до зведеного бюджету України понад 606 млн гривень податків і зборів. До місцевих бюджетів підприємство направило понад 91 млн грн, що перевищує показники минулого року на 32%.

Запорожогнеупор

Читайте також: На запорізькому підприємстві з’явився «розумний» верстат

Фото Олександра Прилепи

 

 Комментарии читателей