Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Випускниця ЗНУ, наречена загиблого журналіста Олександра Махова, написала, що її коханий дуже хотів жити
Поделиться

Відомий український журналіст Олександр Махов загинув на Харківщині

Президент Володимир Зеленський увечері в середу, 4 травня, виступив із відеозверненням за підсумками 70-го дня війни. Він повідомив про загибель на Харківщині відомого українського журналіста Олександра Махова.

Олександр Махов працював військовим кореспондентом і служив у ЗСУ. 24 лютого пішов захищати Україну.

-Сьогодні почну з історії про одну людину. Про Олександра Махова — відомого журналіста. … Доброволець. Ветеран АТО. Боєць 95-ї десантно-штурмової бригади. Сьогодні він загинув на Харківщині, у боях під Ізюмом. Йому було 36 років. Мої щирі співчуття близьким, друзям. Хай його син Владислав знає: Росія відповість за цю смерть. Ми обов’язково здобудемо для України перемогу. Впевнений, це було мрією Олександра. І ми її реалізуємо», — сказав Президент.

Олександр Махов багато років працював на телеканалах Україна та Україна24, у жовтні 2021 року перейшов на канал Дом. Він висвітлював події на передовій, а також служив у ЗСУ.

28 квітня Олександр повідомив, що отримав поранення, проте залишається у строю. Увечері 4 травня його наречена Анастасія Блищик повідомила, що він загинув.

Анастасія Блищик випускниця факультету журналістики Запорізького національного університету. Викладачі факультету висловлюють співчуття та слова підтримки дівчині.

Редакція «Індустріалки» також співчуває горю близьких та рідних загиблого. Герої не вмирають!

«Індустріалка» писала, що у квітні у Запоріжжі попрощалися з лейтенантом Євгеном Трінкалем. Євген Трінкаль став другим випускником біологічного факультету Запорізького національного університету, який загинув на російсько-українській війні.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей