Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Нардеп Муса Магомедов передав військову амуніцію від Метінвесту захисникам Авдіївки
Поделиться

Нардеп Муса Магомедов за сприяння компанії Метінвест передав бронежилети та захисні каски для військовослужбовців ЗСУ

25 травня народний депутат Верховної ради України Муса Магомедов за сприяння компанії Метінвест передав бронежилети та захисні каски для військовослужбовців ЗСУ, а також співробітників ДСНС та комунальників Авдіївки.

Окрім захисної амуніції від Метінвесту Муса Магомедов передав начальнику Авдіївської міської військової адміністрації Віталію Барабашу маневрений пікап NISSAN NAVARA. Автомобіль місцева влада використовуватиме для виконання задач із захисту України та підтримання життєдіяльності міста.

Про поїздку в Донецьку область Муса Магомедов розповів у своєму телеграм-каналі.

Нардеп Муса Магомедов передав військову амуніцію від Метінвесту захисникам Авдіївки

«Передав для Авдіївської військової адміністрації позашляховик-пікап. Спеціально пофарбував у такий колір із метою безпеки. Швидкий та маневрений, у ньому зручно возити допомогу для громади. Перевірив особисто, привіз у ньому бронежилети та каски від Метінвесту для ЗСУ, ДСНС та комунальників. Один із нашого «комунального спецназу» загинув сьогодні під час обстрілу. Сподіваюся, що привезена амуніція дасть кожному з них додатковий шанс залишитися живим», — поділився нардеп.

Нардеп Муса Магомедов передав військову амуніцію від Метінвесту захисникам Авдіївки

Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація подякувала Мусі Магомедову та компанії Метінвест за життєво необхідну допомогу.

«Важливість такої підтримки важко переоцінити. Авдіївська міська військова адміністрація Покровського району Донецької області висловлює щиру вдячність Мусі Магомедову за цю допомогу. Віримо, ця залізна «лялечка» допоможе нам оперативніше і безпечніше виконувати свою роботу. Крім того, для забезпечення підтримання зв’язку працівників служб міста нардеп передав в Авдіївку рації. Також Магомедов доставив каски і бронежилети від компанії Метінвест. Вдячні за цю допомогу! Разом до перемоги!», — йдеться у повідомленні Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації.

Нардеп Муса Магомедов передав військову амуніцію від Метінвесту захисникам Авдіївки

Це не перший транш допомоги для захисників Авдіївки – 18 травня Метінвест передав двадцять захисник касок для працівників міського загону ДСНС в м. Авдіївка.

Нагадаємо, компанія Метінвест надає системну допомогу Збройним силам України.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей