Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
На «Зеленій карті Запоріжжя» можна буде знайти нові дерева
Поделиться

Дерева, які будуть висаджувати у Запоріжжі будуть позначені на спеціальній карті

У виставковому центрі Козак-Палац пройшов IV екологічний форум «Еко Форум-2020».

На «Зеленій карті Запоріжжя» можна буде знайти нові дерева

В рамках екофоруму пройшли баготочислені панельні дискусії, тематичні виставки та інші заходи.

На «Зеленій карті Запоріжжя» можна буде знайти нові дерева

Сьогодні у рамках форуму громадська організація «Екосенс» передала громадській спілці «Зелений Центр Метінвест Запоріжжя» «Зелену карту».

На «Зеленій карті Запоріжжя» можна буде знайти нові дерева

Як раніше писала «Индустриалка», «Зелену карту Запоріжжя» створила громадська організація «Екосенс» та запорізькі школярі. Проєкт став одним з переможців конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто» комбінату «Запоріжсталь».

На «Зеленій карті Запоріжжя» можна буде знайти нові дерева

Голова громадської організації «Екосенс» Тетяна Жавжарова розповіла, що «Зелена карта Запоріжжя», — це електронна Google-карту та настінна інтерактивна карта з QR-кодами еко-проєктів та еко-ініціатив.

На «Зеленій карті Запоріжжя» можна буде знайти нові дерева

— Ми хотіли показати, що у нас є не лише сірий асфальт, але й зелені громадські організації, підприємства. У нас є десятки ініціатив, які намагаються зробити місто більш зеленим. Ця карта допомагає об’єднуватися еко-активістам для того, аби робити місто більш комфортним та більш сучасним, — розповідає Тетяна Жавжарова. – Зараз ми об’єдналися з організацією «Зелений Центр Метінвест Запоріжжя», яка з радістю погодилася продовжити наповнювати «Зелену карту». Ця організація займається висадженням дерев, допомогою ОСББ, робить гарні еко-проєкти зі школами. Ми думаємо, що ми віддаємо карту у добрі руки і «Зелений центр Метінвест» продовжить зелені ініціативи.

Голова громадської організації «Екосенс» Тетяна Жавжарова

Нагадаємо, громадська спілка «Зелений Центр Метінвест Запоріжжя» розпочала свою діяльність у нашому місті з 2018 року. Вона співпрацює з мешканцями, ОСББ, іншими організаціями, які прагнуть втілити екологічні проєкти та змінити наше місто на краще.

На «Зеленій карті Запоріжжя» можна буде знайти нові дерева

— «Зелену карту», яку нам сьогодні передали, ми будемо підтримувати. Ми беремо участь в акції «Мільйон дерев за 24 години». Плануємо нанести на карту всі зелені насадження, які будуть висаджені у Запоріжжі в рамках цієї акції, — зазначає спеціалістка відділу управляння проектами громадської спілки «Зелений Центр Метінвест Запоріжжя» Владислава Чепельова. — Це буде наш перший крок, аби на карті були відзначені не тільки школи, громадські організації, підприємства, які займаються проблемами екології, а й зелені насадження. Таким чином мешканці міста будуть бачити, де були висаджені нові дерева у рамках акції «Мільйон дерев за 24 години», «100 зелених дворів», «Врятуємо Дніпро разом» та інших.

спеціалістка відділу управляння проектами громадської спілки «Зелений Центр Метінвест Запоріжжя» Владислава Чепельова

Завтра у Запоріжжі відбудеться масштабна екологічна акція «1 000 000 дерев за 24 години», у якій підтримують участь запорізькі підприємства Групи Метінвесту: ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Запоріжкокс», ПрАТ «Запоріжвогнетрив», і Запорізький ливарно-механічний завод. Співробітники цих підприємств щорічно навесні і восени в рамках власних екологічних ініціатив висаджують в місті десятки дерев.

По всьому місту по нашій області будуть висаджені тисячі дерев. Як це буде відбуватися, читайте на нашому сайті.

Електронну версію «Зеленої карти Запоріжжя» можна знайти у вільному доступі в інтернеті.

На «Зеленій карті Запоріжжя» можна буде знайти нові дерева

«Индустриалка» писала про те, що до проєктів громадської спілки «Зелений Центр Метінвест» з 2018 року долучилися десятки тисяч мешканців міста. Найбільш важливі проєкти: «Чистий під’їзд», «Екошкола#Зелений», «Врятуємо Дніпро разом», «100 зелених дворів», «Ялинка у кожен двір».

Читайте також: Почему в Запорожье необходимо высаживать новые деревья

Фото Богдана СамойловаКомментарии читателей