Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура
На защиту Запорожской областной библиотеки для юношества встал город
Поделиться

Город готов позаботиться об областной библиотеке для юношества

В Запорожье обеспокоены судьбой областной библиотеки для юношества. О возможном закрытии  стало известно в конце 2019 года. Эта информация вызвала большой общественный резонанс. Затем на сайте Запорожского облсовета появился проект решения, согласно которому библиотека для юношества присоединяется к областной универсальной научной библиотеке.

Сегодня мэр Запорожья Владимир Буряк выступил за сохранение областной библиотеки для юношества. Соответствующее сообщение появилось на его официальной странице в Facebook.

Город готов принять библиотеку для юношества в свое ведение, если депутаты облсовета все же проголосуют за ее закрытие. Ситуацию «Индустриалке» прокомментировал директор департамента культуры и туризма Запорожского горсовета Сергей Билов:

Звісно, ми занепокоєні ситуацією, яка склалася з обласною бібліотекою для юнацтва, яка підпорядкована обласній раді. І міський голова Володимир Буряк надав доручення департаменту культури і туризму Запорізької міської ради опрацювати питання щодо збереження бібліотеки для юнацтва, як культурного закладу, але вже в підпорядкуванні міста.

Зараз ми готуємо лист до Міністерства культури. Тому що будь-які дій стосовно бібліотеки згідно з законодавством мають узгоджуватися з Міністерство культури. Лист відправимо сьогодні або в понеділок. Дуже сподівавсь, що ми отримаємо дозвіл на відкриття вже міської бібліотеки у цьому приміщенні. І сподіваюсь, що з нашими колегами з області зробимо все, щоб не було періоду закритої бібліотеки.

Будемо працювати. Міська рада завжди підтримує бібліотеки. І це можна побачити по ремонтах в оновлених бібліотекарках, по автоматизації процесів, по програмі оновлення бібліотечних фондів. Останні три роки понаповнюємо бібліотечний фонд на 1 млн грн на рік.

Вже зараз ми прораховуємо ремонт, оновлення бібліотечного фонду, нові меблі. Хочемо зробити цю бібліотеку такого типу, я наша Центральна міська бібліотека для дорослих по вулиці Гоголя, 66 — сучасну, круту.

Депутати обласної ради можуть і не проголосувати за закриття бібліотеки. Але ми робимо це на випередження, хочемо зберегти бібліотеку.

Читайте также: Запорожцы могут заказать книги в городских библиотеках, не выходя из дома.

 


Комментарии читателей