Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На запорізькому заводі влаштували конкурс "Мама, я в масці" - фото
Поделиться

В Запоріжжі назвали переможців конкурсу, який проводив комбінат «Запоріжсталь»

Напевно, фраза «Мама, я в масці» зараз набагато популярніша, ніж її аналог про шапку. Більшість з нас намагається заспокоїти батьків і переконати їх, що під час карантину ми не нехтуємо безпекою. Ще сильніше це переконання стало, коли запорожці продемонстрували свої маски в однойменному конкурсі #мамаявмаске.

Інінціатором конкурсу став металургійний комбінат «Запоріжсталь». Умови були опубліковані у соціальних мережах підприємства та були дуже прості: публікувати свої селфі в масці з відповідним гештегом #мамаявмаске. Серед учасників, що опублікували фото, випадковим чином визначалися 12 переможців, які отримали маски від комбінату.

Дуже скоро після анонсу, конкурс перетворився у маленький флешмоб: користувачі соціальних мереж охоче публіковали свої світлини. Подивитися фото учасників можна під відповідним постом про конкурс у Facebook підприємства або на сторінці Instagram в актуальних сторі.

Маски, які розігрувалися в конкурсі, вже на шляху до своїх нових власників. «Запоріжсталь» чекає свіжих фотографій від переможців, а від усіх жителів Запоріжжя — ще більше фотографій з гештегом #мамаявмаске. Це не тільки заспокоїть наших батьків, але і покаже, що у нашому місті піклуються про свою безпеку. Більш того, роблять це з особливим шармом, бо звичайних блакитних медичних масок серед учасників конкурсу було небагато, масок з оригінальними підписами і принтами було набагато більше.

Читайте також: Інші варіанти не розглядав: як молодий працівник зробив кар’єру на “Запоріжсталі”Комментарии читателей