Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На запорізькому підприємстві завершився капітальний ремонт коксових батарей
Поделиться

На підприємстві «Запоріжкокс» завершився капітальний ремонт коксових батарей № 5-6

На ПрАТ “Запоріжкокс” завершився комплекс відновлювальних робіт на коксових батареях № 5-6. Роботи проводили в рамках реалізації програми відновлення виробничих потужностей.

Капітальний ремонт коксових батарей №5-6 стартував у 2016 році. Інвестиції у відновлення основних виробничих агрегатів підприємства за весь період склали близько 400 мільйонів гривень.

На запорізькому підприємстві завершився капітальний ремонт коксових батарей

Виконано заміну елементів армування, броней і анкерних колон на печах. На всіх 122 печах з машинної та коксової сторін батарей проведена перекладка крайніх вертикалів і установка нових дверей на камерах коксування. Виконано ремонт газової арматури. Було максимально зроблено все для того, щоб продовжити строк роботи коксових батарей № 5-6, як мінімум ще на 10-15 років, — розповідає начальник коксового цеху ПрАТ “Запоріжкокс” Максим Хілай. — До початку ремонту у нас було понад 30 регламентованих печей. Кожна піч вимагала особливого підходу до температурного режиму та режиму завантаження. Завдяки ремонту нам вдалося відійти від використання регламентованих печей. А це дало нам змогу збільшити об’єми виробництва. До початку ремонту ми працювали на періоді коксування19 годин. Зараз ми стабільно працюємо на періоді коксування 17, 5 годинах.

На запорізькому підприємстві завершився капітальний ремонт коксових батарей

Як зазначив, Максим Хілай, комплекс відновлювальних робіт на коксових батареях № 5-6 також дав змогу покращити умови праці співробітників підприємства, покращити якість продукції та знизити екологічне навантаження. Адже за рахунок відновлення вогнетривкої кладки печей була підвищена газощільність камер коксування. А це мінімізує потрапляння сирого коксового газу до опалювальної системи і скорочує викиди у навколишнє середовище.

Зазначимо, що коксові батареї працюють безперервно, а капітальний ремонт проводився в умовах діючого виробництва. Нагадаємо, програма реконструкції коксових батарей № 5-6 є одним з основних стратегічних проєктів інвестиційної програми «Запоріжкоксу».

На запорізькому підприємстві завершився капітальний ремонт коксових батарей
Читайте також: 
«Запоріжкокс» нагородили за кращий колективний договір


Комментарии читателей