Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Краса та комфорт: на запорізькому підприємстві закінчився масштабний ремонт побутових приміщень — фото
Поделиться

На «Запоріжвогнетриві» продовжують оновлення об’єктів робочого побуту

У 2021 році ПрАТ «Запоріжвогнетрив» продовжив реалізацію програми «Робочий побут». Санітарно-побутові і адміністративні будівлі підприємства приводять у відповідність з кращими практиками культури і побуту на виробництві.

Одним із наймасштабніших об’єктів «Робочого побуту» став капітальний ремонт санітарно-побутового комплексу цеху неформованих вогнетривів. Його вже закінчили та готують до прийому робітників.

— У санітарно-побутовому комплексі цеху неформованих вогнетривів на сьогодні не залишилося нічого старого. Хіба що, стіни. Всі меблі та комунікації нові, ремонт виконаний з якісних матеріалів. Завтра цей великий комплекс впустить у свої двері більше сотні наших робітників. Я впевнений, що їм сподобається.

Хочу зазначити, що це не перший і не останній відремонтований санітарно-побутовий комплекс «Запоріжвогнетриву». Ми хочемо, аби наші співробітники почували себе на підприємстві комфортно та не стикалися з незручностями, тому робимо для цього все можливе, — зазначив генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман.

ремонт

Відновлений санітарно-побутовий комплекс займає два поверхи. Його площа складає майже 600 кв. метрів. На кожному поверсі є велика роздягальня, баня та туалет.

ремонт

Робили ремонт у санітарно-побутовому комплексі більше півроку. За цей час тут замінили електричні мережі, трубопровід та каналізацію, встановили сучасні системи освітлення та опалення, постелили плитку на підлогу та стелю. В роздягальнях для кожного працівника встановили персональні шафки для одягу. Переодягнувшись, вони можуть залишити в них особисті речі.  Крім цього, у роздягальнях встановили сушильну шафу для мокрого одягу та взуття.

ремонт

ремонт

Велику площу займають і бані, де працівники можуть помитися після зміни. Там замінили всю сантехніку та облаштували сучасну систему вентиляції, аби в приміщенні не збиралася волога.

ремонт

У санітарно-побутовому комплексі повністю відремонтували і туалети. Окрім нової сантехніки, там встановили дозатори з рідким милом та безконтактні сушарки для рук. В часи пандемії це вкрай важливо.

ремонт

— Після проведеного ремонту наші побутові приміщення кардинально змінилися. Завдяки переміщенню стінних перегородок в роздягальнях та банях стало набагато просторіше. Тепер тут можуть знаходитися більше 150 людей. Зараз у наших побутових приміщеннях панують краса та комфорт. І такі зміни не можуть не тішити, — зазначив заступник начальника цеху неформованих вогнетривів з інжинірингу ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Геннадій Шатковський.

ремонт

На ремонт санітарно-побутового комплексу витратили 6,8 млн гривень. Цими приміщеннями зможуть користуватися близько 160 працівників трьох цехів — неформованих вогнетривів, ремонтно-механічного та електроенергетичного. Деякі з них вже встигли оцінити якість ремонту. І побачене працівників приємно вразило.

Побутові приміщення мені дуже сподобалися. Все дуже гарно, чистенько, акуратно, затишно. Думаю, тут буде дуже комфортно готуватися до початку роботи. Особливо мені сподобалися нові шафки. Вони виглядають дуже стильно, а всередині них є багато місця для особистих речей. Також я дуже рада, що нам змінили сантехніку, бо старі крани та стоки частенько ламалися. Ще я чула, що в банях встановили сучасну потужну вентиляцію, — поділилася враженнями лаборант з електроізоляційних матеріалів цеху неформованих вогнетривів ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Яна Горбатюк.

ремонт

Зазначимо, що у 2021 році в рамках реалізації програми «Робочий побут» на ПрАТ «Запоріжвогнетрив» планують відремонтувати санітарно-побутові приміщення і зал для робочих зборів ремонтно-механічного цеху, упорядкувати зелену територію підприємства, реконструювати «Дошку пошани» та інші об’єкти.

Нагадаємо, що у 2020 році на реалізацію програми «Робочий побут» ПрАТ «Запоріжвогнетрив» направив понад 20 млн гривень. За ці кошти відремонтували об’єкти харчування, зал для робочих зборів, санвузли та санітарно-побутові приміщення.

Читайте також: На запорізькому підприємстві встановлюють нові сучасні фільтри

Фото автораКомментарии читателей