Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
На запорізькому підприємстві з’явилися сучасний буфет та дизайнерський зал — фото
Поделиться

На «Запоріжвогнетриві» оновили об’єкти робочого побуту

У 2020 році в рамках корпоративної програми «Робочий побут» завод «Запоріжвогнетрив» направив понад 20 млн гривень на приведення санітарно-побутових і адміністративних будівель у відповідність з кращими практиками культури і побуту на виробництві. Серед відремонтованих об’єктів — об’єкти робочого харчування, зал для робочих зборів, санвузли та санітарно-побутові приміщення.

— Підвищення комфорту і безпеки на виробництві — в числі пріоритетів «Запоріжвогнетриву». Ми системно оновлюємо об’єкти у всіх структурних підрозділах, щоб створити гідні умови праці і робочого побуту для нашого колективу, — зазначив генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман.

зал

Одним із об’єктів, які оновили на «Запоріжвогнетриві» став зал робочих зборів цеху магнезіальних виробів. Після капітального ремонту він став справжньою візитівкою підприємства.

зал

Зробили ремонт дуже швидко — приблизно за п’ять місяців. За цей час тут замінили електричні мережі та трубопровід, встановили сучасну систему освітлення, постелили плитку на підлогу та стелю. А щоб зал був не тільки затишним, а й красивим, його стіни покрили декоративною штукатуркою, повісили на них великі логотипи «Запоріжвогнетриву» і «Метінвесту» та картини з підсвічуванням.

зал

Крім цього, зал обладнали новими меблями — стільцями, президією і трибуною для виступаючих. А для того, щоб в оновленому приміщенні проводити не лише робочі збори, а й конференції, встановили висувний екран з проєктором.

Але, на жаль, зараз у цьому залі збори не проводяться. Щоб запобігти скупчення людей згідно карантинним заходам безпеки всі робочі зустрічі, наради та конференції тимчасово перевели в онлайн.

зал

А ось новий буфет працівники встигли оцінити. Там вони можуть купити собі комплексний обід, каву, чай чи легкий перекус. Але їсти в буфеті поки не можна через карантинні заходи. Придбану їжу люди беруть з собою та їдять її у спеціальних кімнатах відпочинку, які облаштовані на робочих дільницях.

зал

— У цьому році завдяки керівництву підприємства нам відремонтували буфет. Тепер він дуже сучасний. Тут все покрили яскравими плитками, встановили нові меблі та плазмові панелі з актуальною інформацією для робітників. У таке місце хочеться приходити, тут приємно, затишно та стильно.

В мене не завжди виходить брати їжу з дому, тому я із задоволенням купую обід тут. Адже в буфеті крім інтер’єру змінилося і меню. Тепер тут можна не лише обідати, а й перед зміною чи після роботи перекусити хот-догом і кавою. Це дуже зручно, — поділився враженнями начальник дільниці алюмосилікатного цеху ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Кирило Макаров.

зал

У буфеті і справді змінили не лише інтер’єр, а й оновили всі комунікації. Тут повністю замінили сантехніку, систему вентиляції, електричні мережі та утеплили фасад. Оновили в буфеті і кухню. В ній з’явилися апарат для хот-догів, електричний гриль, кавова машина, мікрохвильовка та новий холодильник.

зал

Дотримуються в буфеті і санітарних норм. Кожен відвідувач тут може помити руки або обробити їх антисептиком. А зона роздачі їжі регулярно дезінфікується.

зал

зал

У рамках програми «Робочий побут» також виконали масштабні ремонтні роботи в санвузлах алюмосилікатного, ремонтно-механічного та цеху магнезіальних виробів. Виконані заходи дозволили поліпшити робочий побут для більш ніж тисячі працівників підприємства.

зал

У 2021 році в рамках реалізації програми «Робочий побут» на ПрАТ «Запоріжвогнетрив» планують відремонтувати санітарно-побутові приміщення і зал для робочих зборів ремонтно-механічного цеху, упорядкувати зелену територію підприємства, реконструювати «Дошку пошани» та інші об’єкти.

Читайте також: На запорізьких підприємствах для працівників створюють комфортні умови праці

Фото автора


Комментарии читателей