Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
На запорізькому підприємстві відкрили зручні роздягальні з обладнанням, яке знезаражує повітря — фото
Поделиться

На «Запоріжвогнетриві» оновили об’єкти робочого побуту

У 2021 році завод «Запоріжвогнетрив» продовжив реалізацію корпоративної програми «Робочий побут». За останні 3 роки підприємство направило понад 55 млн гривень на приведення санітарно-побутових і адміністративних будівель у відповідність з кращими практиками культури і побуту на виробництві. Серед відремонтованих приміщень — об’єкти робочого харчування, зали для робочих зборів, санвузли та санітарно-побутові приміщення.

Протягом останніх 3 років ми бачимо, що на “Запоріжвогнетриві” покращуються всі ключові показники: якість продукції, ефективність виробництва, скорочення аварійних простоїв. Це дозволяє нам не лише системно підвищувати заробітну плату нашим співробітникам, а й щорічно вкладати кошти в оновлення санітарно-побутових об’єктів. У цьому напрямку ми освоїли більше 55 мільйонів гривень, що дозволило нам модернізувати такі об’єкти в алюмосилікатному цеху та цеху неформованих вогнетривів. Сьогодні ж ми відкриваємо відразу 2 об’єкти в ремонтно-механічному цеху — санітарно-побутовий комплекс та зал для робочих зборів, — зазначив генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман.

побуту

Одним із об’єктів, які цього року оновили на «Запоріжвогнетриві» став зал робочих зборів ремонтно-механічного цеху. Після капітального ремонту він має дуже стильний вигляд.

побуту

У рамках ремонту тут замінили електричні мережі, встановили сучасну систему освітлення, постелили плитку на підлогу, пофарбували стіни, замінили двері та вікна, змонтували підвісну стелю. А щоб зал був не тільки затишним, а й красивим, його стіни прикрасили великими логотипами «Запоріжвогнетриву» і «Метінвесту».

побуту

побуту

Крім цього, зал обладнали новими меблями — стільцями та президією. А для того, щоб в оновленому приміщенні проводити не лише робочі збори, а й конференції, встановили висувний екран з проєктором.

Оновили в ремонтно-механічному цеху і санітарно-побутовий комплекс з роздягальнями та душовими кімнатами. Капітальний ремонт зробили і в чоловічих, і в жіночих приміщеннях.

побуту

побуту

У роздягальнях та душових змінили і інтер’єр, і всі комунікації. Тут повністю замінили сантехніку, електричні та водопровідні мережі, систему опалення, меблі. Ще тут з’явилася сучасна система вентиляції, яка в холодний період року прогріває повітря.

— У четвертому кварталі 2021 року був проведений капітальний ремонт жіночих та чоловічих побутових приміщень. У ході ремонту старі саморобні шафки замінили на нові, які дуже зручні та виконані в єдиному корпоративному стилі. Також були замінені каналізація, водогін, система опалення. Важливим є й те, що в приміщенні встановили приточно-витяжну вентиляцію з функцією підігріву. Ще однією новинкою, якої раніше тут не було, стали шафи для сушіння одягу та спецвзуття. Ремонт ми завершили достатньо швидко — протягом 3 місяців, — розповів заступник начальника ремонтно-механічного цеху ПрАТ “Запоріжвогнетрив” Сергій Лісовський.

побуту

Передбачені в роздягальнях та душових і всі санітарні норми. Кожен працівник тут може помити руки або обробити їх антисептиком. А для того, щоб убезпечити людей від можливого зараження вірусними хворобами, в приміщеннях встановили рециркулятори. Це спеціальне обладнання, яке знезаражує повітря. Рециркулятори втягують повітря та пропускають його через ультрафіолетову лампу, що дозволяє очистити його від вірусів та мікробів на 99%.

побуту

Сьогодні генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман перевірив виконання ремонту. Пересвідчившись в готовності санітарно-побутового комплексу приймати людей, він передав ключі від нього заступнику начальника ремонтно-механічного цеху.

побуту

Виконані заходи дозволили поліпшити робочий побут для більш ніж сотні працівників ремонтно-механічного цеху. Деякі з них вже встигли оцінити ремонт.

побуту

— Ми дуже задоволені ремонтом, вже з нетерпінням чекаємо, коли зможемо повноцінно переїхати. Після важкого трудового дня приходити в такі зручні та красиві роздягальні — одне задоволення. Тут дуже світло, чисто, акуратно. Я вже встигла роздивитися свою нову шафку. В ній багато місця, а біля неї є висувні лавки, де можна присісти. А душові — просто шикарні. Вони дуже великі та теплі, — поділилася враженнями терміст ремонтно-механічного цеху ПрАТ “Запоріжвогнетрив” Вікторія Грицак.

побуту

У 2022 році в рамках реалізації програми «Робочий побут» на ПрАТ «Запоріжвогнетрив» планують відремонтувати санітарно-побутові приміщення цеху магнезіальних виробів та транспортної служби, санвузли і кімнати змінно-зустрічних зборів в основних та допоміжних підрозділах, облаштувати зону відпочинку молоді та оновити фасад будівлі заводоуправління.

Читайте також: На запорізькому підприємстві оновили виробничі агрегати — фото

Фото автораКомментарии читателей