Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
На запорізькому підприємстві відкрили сучасну дизайнерську їдальню — фото
Поделиться

На «Запоріжвогнетриві» оновили їдальню цеху магнезіальних виробів

У 2021 році ПрАТ «Запоріжвогнетрив» продовжив реалізацію програми «Робочий побут». Санітарно-побутові і адміністративні будівлі підприємства приводять у відповідність з кращими практиками культури і побуту на виробництві.

Одним із найбільших відремонтованих об’єктів цього року стала їдальня цеху магнезіальних виробів.

їдальню

Їдальня цеху магнезіальних виробів змінилася кардинально. Зміни торкнулися як зовнішнього вигляду приміщення, так і кухні. Головний принцип роботи їдальні — годувати наших співробітників якісною свіжою їжею. Для цього ми забезпечили кухню висококласним обладнанням. Я впевнений, що тепер кухарі будуть із задоволенням готувати смачні страви, а працівники — із задоволенням обідати кожного робочого дня, — зазначив генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман.

Генеральний директор «Запоріжвогнетрива» особисто перевірив якість виконаного ремонту та скуштував кілька страв з меню. Новою їдальнею він залишився задоволеним.

— Я раджу всім нашим працівникам побувати у цій їдальні. Тут справді дуже затишно та по-домашньому смачно, — поділився враженнями генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман.

їдальню

На відкриття їдальні чекали з нетерпінням

Сьогодні їдальня цеху магнезіальних виробів почала приймати перших відвідувачів. Її послугами можуть користуватися до 800 людей. На ремонт приміщення витратили 7,8 млн гривень.

їдальню

Як зазначають працівники «Запоріжвогнетрива», відкриття їдальні вони дуже чекали. Адже раніше на підприємстві не було кухні, де б готували їжу. Працівники або брали їжу з дому, або купувати її у буфеті.

— На відкриття їдальні ми чекали з нетерпінням. Адже під час її ремонту в нас було лише одне місце, де ми могли купити їжу — буфет. Але йти до нього з деяких ділянок дуже довго, та й гарячих страв там не було. Їжу нам привозили вже готову. Її поставляли із «Запоріжкоксу», а вже у буфеті її розігрівали. Тому ми дуже раді, що у нас з’явилася своя їдальня, — розповіла начальник соціального відділу ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Анастасія Луковникова.

їдальню

Під час ремонту їдальня змінилася повністю. Єдине, що залишилося від минулого приміщення, — стіни. Окрім дизайнерського ремонту зі стильними вітражними вікнами, новими меблями і поличками з квітами, у їдальні оновили всі комунікації. Тут повністю замінили сантехніку, систему вентиляції, електричні мережі, а також провели систему опалення. Оновили в їдальні і кухню, куди закупили сучасне обладнання для приготування їжі: тістоміси, електричні печі, пароконвектомати, холодильні установки.

їдальню

їдальню

На вибір працівникам «Запоріжвогнетриву» представляють широке меню. Вони можуть придбати перші страви, гарніри, овочеві салати, м’ясні страви, випічку та напої. За свіжість їжі відвідувачі можуть не перейматися, адже готується вона зранку і подається ще гарячою. Розрахуватися за обід кожен може як готівкою, так і безконтактно карткою чи телефоном.

їдальню

Дотримуються в їдальні і санітарних норм. Кожен відвідувач тут може помити руки або обробити їх антисептиком. Зона роздачі їжі регулярно дезінфікується, а посадка відвідувачів відбувається з дотриманням соціальної дистанції.

їдальню

Нову їдальню вже встигли оцінити працівники цеху магнезіальних виробів. Своїми враженнями вони поділилися з «Индустриалкой».

їдальню

— Раніше я обідав у кімнаті прийому їжі, яка обладнана на нашій ділянці, але особливого задоволення там я не отримував. Тим більше, що в тій кімнаті немає стільки місця, щоб помістилися всі бажаючі перекусити. Тому я дуже радий, що їдальня відкрилася після ремонту, тепер я буду обідати лише тут. Мені подобається, що тут все передбачено для нашого комфорту: і нові меблі, і чуйний персонал, і засоби для дезінфекції. В приміщенні дуже просторо, світло, крутий дизайн. Помітив, що й меню оновилося, на вибір пропонують багато різноманітних страв, — поділився начальник пресової ділянки цеху магнезіальних виробів ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Володимир Гречин.

їдальню

Зазначимо, що у 2021 році в рамках реалізації програми «Робочий побут» на ПрАТ «Запоріжвогнетрив» планують відремонтувати санітарно-побутові приміщення і зал для робочих зборів ремонтно-механічного цеху, упорядкувати зелену територію підприємства, реконструювати «Дошку пошани» та інші об’єкти.

Нагадаємо, на підприємствах Групи Метінвест, до якої належить «Запоріжвогнетрив» працює понад 80 тисяч співробітників. Підприємства Групи створюють комфортні робочі місця і пропонують можливості для професійного розвитку. Група Метінвест входить до десятки найкращих працедавців України за версіями різних рейтингів.

Щоб працевлаштуватися на «Запоріжвогнетрив», або на інші підприємства Групи Метінвест у Запоріжжі, достатньо звернутися до «Центру кар’єри Метінвест», що розташований за адресою: м. Запоріжжя, проспект Металургів, 24. Довідкову інформацію та консультації фахівців можна отримати за номером гарячої лінії: 0800-606-000. Центр працює за кількома напрямками: підбір вакансій, складання резюме, знайомство зі спеціальностями, інформування про чинні програми навчання і розвитку.

Читайте також: Як у Запоріжжі оновлюється підприємство, яке працює з 1930-х років — фото

Фото автораКомментарии читателей