Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
На запорізькому підприємстві побували аудитори
Поделиться

На комбінаті «Запоріжсталь» перевірили якість продукції

З перевіркою на комбінат «Запоріжсталь» прибули представники ТОВ «Технічні та управлінські послуги». Аудитори побували в цеху гарячої прокатки тонкого листа. Тут вони відібрали зразки продукції, які направлять до лабораторії. Там метал перевірять на міцність та інші характеристики. За результатами експертизи комбінат отримає сертифікат про відповідність прокату європейським стандартам.

аудит

Як розповів експерт з сертифікації компанії «Технічні та управлінські послуги» Володимир Кротов, експертиза триватиме близько двох тижнів.

Володимир Кротов

— Інспекція передбачає перевірку документації, відбір зразків та випробування в механічній лабораторії. У разі позитивної оцінки складаються звіти. Вони направляються в сертифікаційний орган для розгляду і подальшого підтвердження терміну дії сертифікатів на рік. На комбінаті «Запоріжсталь» ми перевіряємо гарячекатані та холоднокатані рулони. У них різні вимоги, стандарти, — поділився Володимир Кротов.

аудит

Як розповів заступник начальника цеху з технології та якості Олександр Гладильченко, такі перевірки якості продукції проходять на комбінаті регулярно.

Олександр Гладильченко

— У нас проходить сертифікація нашої гарячекатаної продукції на відповідність вимогам європейських стандартів. Це дозволить нам закріпитися на ринку європейських споживачів, утримуватися там і розширювати спектр продукції, що випускається.
Відбувається відбір зразків на перевірку відповідності механічних властивостей прокату європейським стандартам. За підсумками перевірки складається сертифікат на право відвантаження на адресу споживача. Перевіряють ударну в’язкість, відносне подовження і міцність. Для нас це не в новинку, аудит у нас проходить з періодичністю раз на рік.

Наша продукція — це результат роботи всього колективу комбінату, починаючи від доменщеків, сталеварів, прокатників і закінчуючи пакувальниками, — зазначив Олександр Гладильченко.

аудит

Також аудитори відвідали цех холодної прокатки №1. Після того, як експертиза подвердить якість прокату, комбінат зможе поставляти продукцію вимогливим європейським партнерам.

Читайте також: Запорізькі студенти допоможуть підприємствам у вирішенні виробничих завдань


Комментарии читателей