Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
На запорізькому підприємстві облаштували побутову кімнату для працівників
Поделиться

На запорізькому заводі покращили робочий побут

На Запорізькому ливарно-механічному заводі на ділянці обрубки облаштували побутову кімнату для прийому їжі та відпочинку працівників.

На Запорізькому підприємстві облаштували побутову кімнату для працівників

В рамках програми “Робочий побут” на заводі встановили модульне приміщення та облаштували його всім необхідним. Проект реалізували наприкінці травня, а з першого червня побутовою кімнатою вже почали користуватися працівники. Раніше у гідрочистильників не було своєї побутової кімнати і їм доводилось користуватися приміщеннями сусідніх ділянок. Працівники кажуть, що це було досить не зручно.

На Запорізькому підприємстві облаштували побутову кімнату для працівників

— Я працюю тут майже два роки. До покращення побуту було гірше. Ми ходили обідати на інші ділянки, розраховані на працівників інших професій. Іноді було тісно, а іноді — не вистачало місця і доводилось чекати та витрачати час, — розповідає гідрочистильник Запорізького ливарно-механічного заводу Андрій Баішев. — Дуже добре, що в нас тепер є можливість залишати продукти у холодильнику, розігріти їжу, випити гарячого чаю, особливо, — це важливо взимку.

гідрочистильник Запорізького ливарно-механічного заводу Андрій Баішев

В рамках програми “Робочий побут” у кімнаті встановили спліт-систему, конвектор, холодильник, мікрохвильову піч, чайник, автоматичну пожежну сигналізацію. А також — сушарку для одягу, яка за словами працівників, була необхідна.

На Запорізькому підприємстві облаштували побутову кімнату для працівників

— Специфіка професії гідрочистильник пов’язана з водою. Під високим тиском тут виконують очищення виливниць. Працівники постійно перебувають у тісному контакті з водою, спецодяг намокає. Тому в рамках проекту тут встановили електросушарку. У кінці зміни працівники можуть просушити спецодяг та залишити його тут на ніч. Також у цьому приміщенні, за необхідності, вони можуть перевдягатися, — розповідає заступник начальника ливарного цеху Запорізького ливарно-механічного заводу Дмитрий Курощупов.

заступник начальника ливарного цеху Запорізького ливарно-механічного заводу Дмитрий Курощупов

Умови виробництва на цій ділянці шумні, тому для комфорту працівників побутову кімнату зробили антишумовою. Це також дозволяє працівникам під час обідньої перерви відпочити та розслабитися.

На Запорізькому підприємстві облаштували побутову кімнату для працівників

На облаштування побутового приміщення було виділено більше 200 тисяч гривень.

Читайте также: На запорізькому заводі робот вивільнить для складної роботи дюжину кваліфікованих зварювальників

Фото автораКомментарии читателей