Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
На запорізькому підприємстві нагородили найкращих працівників - фото
Поделиться

Запорізьких металургів привітали з прийдешнім професійним святом

В актовому залі механічного цеху Запорізького ливарно-механічного заводу відбувся урочистий захід на честь Дня металурга і гірника, який традиційно відзначають у третю неділю липня. В переддень свята вітання приймали найкращі співробітники заводу.

нагородили

З теплими словами до присутніх звернувся генеральний директор Запорізького ливарно-механічного заводу Євген Шрамко. Він привітав металургів, а кращим з них вручив почесні грамоти.

Я вітаю вас з прийдешнім Днем металурга. В цій професії немає випадкових людей, є лише професіонали, які працюють на спільний результат. І в нашому колективі таких людей немало. Тому ми хочемо подякувати їм за кропітку працю, а найкращих — урочисто відмітити, — зазначив гендиректор Запорізького ливарно-механічного заводу Євген Шрамко.

нагородили

Працівники, які за рік показали найкращі результати роботи, отримали почесні грамоти. Також їм виписали премії до зарплати.

нагородили

До привітань приєдналася і начальник управління з персоналу Запорізького ливарно-механічного заводу Наталя Маковєєва. Вона вручила металургам грамоти від виконкому Запорізької міськради і почесні листи від голови Запорізької ОДА.

— День металурга — це додатковий привід нагадати нашим працівникам, що вони для нас важливі. Ця професія ніколи не була легкою, тому їхній вклад в роботу — неоціненний. Всі наші робітники — невід’ємна частина нашого великого підприємства, і обрати найкращих з найкращих було нелегко, — підкреслила Наталя Маковєєва.

Серед кращих працівників Запорізького ливарно-механічного заводу грамотою відзначили керівника проєкту механослужби Павла Замишевського. За роки праці на підприємстві він досягнув багато висот, серед яких покращення якості продукції.

— Такі урочисті заходи — безцінні. У момент нагородження емоції просто переповнюють, стає дуже приємно на душі. В свою чергу, хотілося би подякувати нашому керівництву за таку честь. Дуже приємно, що мене визнали найкращим. Хочеться, аби наші керівники вірили в нас, а ми зробимо все для покращення показників виробництва, — зазначив Павло Замишевський.

нагородили

Після урочистої церемонії нагородження свято закінчилося. Великих зібрань та масових заходів в цьому році для металургів не організовували через карантин.

Читайте також: Запорізьких ветеранів-металургів привітали зі святом

Фото автораКомментарии читателей