Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На запорізькому підприємстві молоді працівники можуть отримати значне підвищення
Поделиться

На комбінаті «Запоріжсталь» запустили новий проект для пошуку перспективної молоді

Пілотний проект «Молодіжний кадровий резерв інжинірингу» спрямований на те, щоб визначити найбільш перспективних працівників і сформувати кадровий резерв дирекції інжинірингу.

молоді працівники

«Молодіжний кадровий резерв інжинірингу» складається з трьох етапів. На комбінаті відібрали потенційних резервістів і сформували індивідуальні завдання. Для участі в проекті відібрали 40 співробітників з 15 цехів і управління комбінату.

— Починався цей проект в травні з сорока претендентів. Спочатку ми разом розглянули їх кращі реалізовані кейси, потім резервісти презентували рішення для виробництва, орієнтовані на зниження витрат і збільшення продуктивності. Сьогодні резервісти — на фінішній прямій: учасники розроблятимуть проект під реальну виробничу задачу. Бажаю хлопцям успіху, а також скористатися цією можливістю по максимуму, щоб проявити свої професійні якості, — зазначив генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко.

молоді працівники

На третьому етапі проекту учасників розділили на чотири групи, які зараз працюють над вирішенням актуальних завдань в виробництві.

— Мета проекту — розвиток перспективної молоді, формування майбутнього кадрового резерву для тих цехів, в яких вони працюють, всього комбінату, а також для інших підприємств Групи Метінвест. За допомогою цього проекту ми хочемо показати, що можна з простого слюсаря або електромонтера стати начальником цеху, керівником підрозділу, — розповів виконуючий обов’язки директора з інжинірингу комбінату «Запоріжсталь» Микола Петряков. — Найголовніше для людини, яка хоче розвиватися — це її жвавість, вміння подати ідею, розповісти про себе. Ми дивимося на молодих працівників, наскільки вони активні. Надалі приймемо рішення про подальші перспективи для них.

Микола Петряков

В учасників є можливість отримати зростання не тільки на нашому підприємстві, а й на інших підприємствах Групи Метінвест. В рамках проекту вони зможуть відвідати інші підприємства Метінвесту, подивитися, як працюють їх колеги. Вони зможуть і перейняти досвід у них, і поділитися своїм. Але, звичайно, в пріоритеті — щоб молодь залишалася тут, на комбінаті, — зазначив Микола Петряков.

Один з учасників проекту — старший майстер електрослужби цеху холодної прокатки №1 Ярослав Яровий. Разом з командою він працює над вдосконаленням моталок в цеху гарячої прокатки.

Ярослав Яровий

— Наша команда складається з 4 осіб, займаємося ми вирішенням проблеми змотування смуги в цеху гарячої прокатки. Це потрібно для того, щоб повністю позбавитися дефекту. Щоб комбінат був конкурентноспроможним, випускав якісну продукцію. Також це допоможе значно заощадити кошти, — розповів Ярослав Яровий. — Наша команда з різних цехів. Це цех гарячої прокатки, Цех холодної прокатки № 1, управління ремонтів. Теми проектів нам запропонували керівники та молодіжні лідери. Це реальні проблеми, які є в цехах, і які потрібно вирішувати.

молоді працівники

Захист проектів відбудеться вже завтра, 18 серпня. Кращі проекти будуть впроваджені у виробництво, а їх автори будуть зараховані до кадрового резерву і зможуть піднятися по кар’єрних сходах.

Читайте також: Запорізьке підприємство дивує муралами та арт-об’єктами — фото


Комментарии читателей