Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Полезности, Экономика
На запорізькому підприємстві молодь може отримати приємний бонус до зарплати — 400 доларів
Поделиться

На «Запоріжсталі» активна молодь може успішно збудувати професійну кар’єру

Вже не перший рік комбінат “Запоріжсталь” продовжує підтримувати своїх молодих співробітників, даючи можливості і стимули для саморозвитку та побудови успішної кар’єри.

Один із таких приємних мотиваційних бонусів у розмірі 400 доларів може отримати молодий активний працівник вже через рік після свого працевлаштування на підприємство.

На «Запоріжсталі» активна молодь може успішно збудувати професійну кар'єру

Як розповів начальник відділу кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Олег Шпиковський, умови отримання мотиваційного бонусу дуже прості. Для цього необхідно виконати декілька умов:

  • потрібно бути випускником вузу, коледжу або загальноосвітнього навчального закладу, який щойно отримав диплом;
  • робота на комбінаті «Запоріжсталь» має бути першим місцем праці протягом першого року з дня отримання диплому;
  • вік — до 25 років включно;
  • необхідно пропрацювати на комбінаті безперервно 12 місяців;
  • необхідно брати участь у роботі молодіжної організації комбінату;
  • необхідно брати участь у системі подачі пропозицій з економічним ефектом.

З моменту прийому молодого спеціаліста на “Запоріжсталь” за його активністю буде слідкувати відділ кадрів. А після закінчення 12 місяців буде прийнято рішення щодо виплати активному працівнику його мотиваційного бонуса.

— Такі програми мотивують молодих працівників, — впевнений Олег Шпиковський. — Адже на запорізькому майданчику це ноу-хау. Думаю, будь-хто зрадіє такому приємному бонусу до зарплати. Це гарна підмога для молодої людини в наш час.

З початку запуску програми у 2018 році бонус у розмірі 400 доларів вже отримав 41 молодий запоріжсталівець. Тільки у січні цього року такий бонус отримали 4 спеціалісти.

До того ж участь у житті комбінату, як то проекти молодіжної організації або ж система подачі пропозицій з економічним ефектом, дає змогу молоді максимально проявити себе і свої лідерські якості. А також є гарним шансом для подальшого кар’єрного зростання.

— Перспектив для молоді на комбінаті чимало. Ми працюємо з молоддю з початку проходження практики, з початку працевлаштування, — розповів Олег Шпиковський. — У кожному структурному підрозділі у нас створено кар’єрний маршрут. По ньому кожен працівник ще на самому старті може чітко розуміти, яким напрямком йому йти, і яке зростання по кар’єрі може бути в перспективі.

На «Запоріжсталі» активна молодь може успішно збудувати професійну кар'єру

 

Також на комбінаті “Запоріжсталь” працює система кадрового резерву. Кожен працівник, який може зарекомендувати себе на робочому місці, за виробничими показниками, який подає перспективи і має потенціал, вводиться в систему кадрового резерву.

Серед яскравих прикладів успішного кар’єрного зростання Олег Шпиковський назвав Романа Слободянюка, який у свій 31 рік займає посаду директора з виробництва Групи Метінвест.

Після закінчення електротехнічного факультету ЗНТУ він по розподілу потрапив на “Запоріжсталь”. На комбінаті почав працювати електромонтером в ЦГПТЛ, потім потрапив у відділ безперервного удосконалення, який безпосередньо займається подачею пропозицій.

У 23 роки він очолив цех металовиробів. У 2018 році він займав посаду заступника директора з виробництва комбінату “Запоріжсталь”, а сьогодні — ще вищу посаду.

— Прикладів дуже багато. Ті співробітники, які виявляють активність, досягають висот, — зазначив начальник відділу кадрів комбінату. — Я сам 5 років тому був слюсарем в аглоцеху, брав участь у різних програмах, у кадровому резерві, у програмах щодо охорони праці. Молодого перспективного працівника можуть помітити за його активність, за його ідеї. Тоді йому всі дороги відкриті.

На «Запоріжсталі» активна молодь може успішно збудувати професійну кар'єру

Одним зі щасливців став Вадим Федонішин. Він працює різальником холодного металу цеху холодної прокатки №1 ПАТ «Запоріжсталь». На комбінат він прийшов працювати у 2018-му році.

— Навчався у запорізькому училищі №22 на автослюсаря, автоелектрика. Після закінчення училища через 2 дні прийшов влаштовуватися на роботу на комбінат. Влаштувався й працюю по сьогоднішній день. Тут працює і мій товариш, який і запросив мене сюди, ми працюємо з ним разом, — розповів Вадим Федонішин.

На «Запоріжсталі» активна молодь може успішно збудувати професійну кар'єру

Коли дізнався про можливість отримати мотиваційний бонус у розмірі 400 доларів, одразу вирішив брати участь у Системі подачі пропозицій. Для цього підготував проект про очисно-миючий агрегат у відділенні жесті. За словами Вадима, придумати свій проект абсолютно не важко — у будь-якому підрозділі комбінату можна знайти безліч ідей для втілення.

— Цей бонус дуже допомагає молодим співробітникам, залучає нових людей на роботу. Звичайно, це правильно, я вважаю. Работа мені подобається: тут стабільна зарплатня, працюю 5 на 2 — графік зручний, все влаштовує, — додав Вадим.

Читайте также: На «Запоріжсталі» значно знизили споживання газу та електрики


Комментарии читателей