Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя, Події
На Запорізькому напрямку ворог змінює тактику — ситуація щодо російського вторгнення станом на 5 травня
Поделиться

Тепер росіяни вивчають і аналізують тактику ЗСУ, шукають слабкі місця

На ранок 5 травня воєнна ситуація у Запорізькій області без істотних змін. Бої точаться навколо Гуляйполя та по всій лінії зіткнення.

Ворог змінює свою тактику у порівнянні з першими днями війни. Тепер росіяни діють по ситуації, вивчають і аналізують тактику ЗСУ, шукають слабкі місця. Росіяни стали обережнішими, а не просто беруть кількістю.

На цій ділянці росіяни мають до 13 батальйонних тактичних груп. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Російська армія намагається наростити темпи наступу на сході України, аби вийти на адміністративні межі Луганської та Донецької областей, а також розвинути наступ на Запорізькому напрямку. Для цього противник намагається завдавати втрат підрозділам Сил оборони, проводить перегрупування та посилення своїх військ, нарощує систему вогневого ураження та матеріально-технічного забезпечення.

Зусилля ворога зосереджені на веденні наступу на населені пункти Гуляйполе, Комишуваха та Оріхів.

«Індустріалка» повідомляла, що у тимчасово окупованому місті Токмак Пологівського району росіяни розпочали масовий пошив військової форми Збройних Сил України. В цю форму вони переодягають цілі підрозділи. Також відомо, що керівникам Запорізької АЕС заборонили виїжджати з Енергодара.

Нагадаємо,  у Бердянську не перейшов на бік окупанта жоден керівник бюджетної установи чи комунального підприємства.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що окупанти викрали голову Новобогданівської громади Мелітопольського району. В полоні він знаходиться вже п’ятий день.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

 


Комментарии читателей