Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
На Запорізькому напрямку тривають бої: ситуація станом на ранок 28 березня
Поделиться

Наші захисники успішно відбили атаки російського ворога на Запорізькому напрямку

На Запорізькому напрямку Сили оборони продовжують тримати оборону. У Запорізькій обласній військовій адміністрації повідомили про ситуацію станом на 8:00 28 березня.

За словами речника Запорізької обласної військової адміністрації, полковника ЗСУ Івана Ареф’єва, протягом цієї ночі і ранку наші захисники успішно відбили атаки ворога, але бої тривають на напрямках населених пунктів Гуляйполе та Запоріжжя.

«Морально-психологічний стан військ ворога оцінюється як вкрай низький. Але злочинне військово-політичне керівництво російської федерації, знаючи реальний стан справ у своєму ординському війську, не відмовляється від ведення війни, більше того, навіть не шкодуючи свого особового складу, який деморалізований, виснажений та голодний. Такі дії керівництва російської федерації пояснюються тим, що свої солдати та офіцери для них просто гарматне м’ясо, яке відправили на свідому м’ясорубку на нашу землю, — зазначив Іван Ареф’єв. — Як повідомляють наші воїни, росіяни — боягузи та нелюди, вони не забирають тіла своїх загиблих із поля бою».

За інформацією Командування Медичних сил ЗСУ, для дискредитації українських військових російські окупанти знімають та поширюють постановчі відео з нелюдським ставленням нібито «українських військових» до «російських полонених». В ЗОВА наголосили, що українські захисники неухильно дотримуються норм міжнародного гуманітарного права.

Також у ЗОВА закликали з розумінням ставитися до вимог контрольно-пропускного режиму на блокпостах. Правоохоронці разом з військовими ТрО перевіряють документи громадян та автомобілі на наявність підозрілих предметів тощо. Це допомагає убезпечити запоріжців у воєнний час.

Як повідомляла «Індустріалка», під’їжджаючи до блокпоста, необхідно:

  • зменшити швидкість автомобіля;
  • завчасно приготувати документи для перевірки;
  • вимкнути фари;
  • увімкнути аварійне світло;
  • у жодному разі не вести відеозйомку і не робити фото;
  • не виходити з авто без дозволу;
  • чітко відповідати на запитання;
  • відкрити на вимогу багажник та надати можливість оглянути салон та багажник автомобіля;
  • рушати з місця лише з дозволу і повільно.

Також запоріжців закликали повідомляти правоохоронцям про підозрілі автомобілі та людей, а також предмети (вони можуть бути вибухонебезпечними). Для цього необхідно телефонувати 101 та 102.

Нагадаємо, у Запоріжжі водіям заборонили використовувати відеореєстратори. Заборона діє для усіх регіонів України, особливо там, де відбуваються бойові дії.

Що не можна постити у соцмережах під час війни. 80% розвід інформації відпрацьовується з відкритих джерел, тому дотримуйтеся правил інформаційної безпеки.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей