Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
На Запорізькому напрямку росіяни здійснили 44 артобстріли - українські захисники відповіли авіацією
Поделиться

Ситуація на Запорізькому напрямку щодо російського вторгнення станом на ранок 25 червня

Російський загарбник 122 добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю продовжують утримувати рубежі та захищати нашу землю від рашистів.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу, 24 червня, не зазнала суттєвих змін. Основні зусилля ворог зосереджує на покращенні тактичного положення та виявленні слабких місць в обороні наших військ.

Як повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, протягом минулої доби противник здійснив 44 обстріли позицій українських захисників. Уздовж всієї лінії зіткнення загарбник застосовував реактивну та ствольну артилерію.

«Українські захисники здійснили авіаудар по живій силі та техніці противника. Втрати окупантів уточнюються», — повідомили у ЗОВА.

Крім того, з тимчасово окупованої території Запорізької області 24 червня вдалося евакуювати 1507 цивільних мешканців, з яких 351 дитина.

За даними розвідки, командування російських окупаційних військ використовує війну в Україні для власного збагачення, вивозячи державне та приватне майно з тимчасово окупованих територій Запорізької області вантажним автотранспортом. Даний факт викликає незадоволення у рядах окупаційних військ серед нижчої ланки офіцерів та рядових бійців, які вважають, що їх використовують для власної наживи.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у Запорізькій області російські загарбники не лише крадуть та вивозять торішній врожай зерна й цьогорічний врожай овочів, фруктів та ягід. Однак нахабству ворога немає меж — окупанти зазіхнули на цьогорічний урожай озимих у Запорізькій області. Його рашисти планують вивезти до окупованого Криму.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей