Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На Запорізькому напрямку обстріли по позиціях окупантів стали більш ефективними та точними
Поделиться

Очільник Запорізької ОВА Олександр Старух розповів про стан справ у Запорізькій області та про дії з відсічі ворожої агресії

Завдяки постачанню сучасної артилерії від західних партнерів артилерійські обстріли по позиціях окупантів стали більш ефективними та точними. Про це у етері телеканалу ICTV очільник Запорізької ОВА Олександр Старух.

Основні зіткнення відбуваються як і раніше на Донецькому та Херсонському напрямку. Тому наразі лінія зіткнення у Запорізькій області стабільна.

Водночас область кожен день зазнає обстрілів по лінії зіткнення від Василівки до східних кордонів. Найбільш часто зазнають обстрілів Гуляйполе, Оріхів, Комишуваха, Кам’янське. Зруйнована значна частина інфраструктури, є загиблі.

-На одному з підприємств у Пологах виникла пожежа. Наразі вона вже ліквідована завдяки роботі українських пожежників, які продовжують виконувати свої обов’язки, попри окупацію. Горіли лакофарбові вироби, які не становили хімічної загрози. Рятувальники, які ще працюють в Пологах, швидко затушили пожежу, — пояснив очільник ЗОВА.

Ворожі сили знову збільшують кількість військ у Запорізькій області. Минулого тижня йшов зворотний процес: накопичені сили перекидались на Херсонський, Донецький та Луганський напрямок.

Як повідомляла «Індустріалка», у Запорізькій області окупанти підірвалися на своїх же “розтяжках”, а допомогла їм у цьому — коза.

Нагадаємо, що окупанти продовжують готуватися до активних бойових дій на Запорізькому напрямку.

Натомість українські військові перейшли від оборони до наступу. Про це повідомив командир підрозділу «Азов» Родіон Кудряшов.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 

 


Комментарии читателей