Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
На запорізькому металургійному підприємстві відзначили кращих працівників
Поделиться

Співробітники комбінату «Запоріжсталь» отримали нагороди до Дня народження підприємства

Сьогодні, 16 листопада, металургійний гігант «Запоріжсталь» святкує свій День народження. Рівно 88 років тому у Запоріжжі відбулася перша виплавка чавуну на доменній печі №1.

До Дня народження комбінату його кращі співробітники отримали нагороди від Метінвесту та профспілкової організації.

нагороди

— Люди отримали нагороди за свою працю, за внесок, який вони роблять в розвиток комбінату та його виробничі результати. Тому в такі особливі дні як сьогодні ми нагороджуємо співробітників, які особливо відзначилися. Тих, що сприяють розвитку комбінату та його руху вперед. Рік ще не закінчився, але ми чекаємо на досить непогані виробничі показники і, незважаючи на всі складнощі, рік можна охарактеризувати як досить успішний для металургів. Хочу подякувати колективу, тому що основне в результаті — це наші люди, їхнє ставлення до роботи та відповідальність, — зазначив генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Олександр Мироненко.

 Олександр Мироненко

З Днем народження підприємства співробітників привітав і голова профспілкового комітету комбінату Леонід Анісімов.

— Сьогодні справді чудове свято. У розвитку комбінату «Запоріжсталь» головну роль завжди грали люди, їхній професіоналізм та висока кваліфікація. Профспілкова організація комбінату, його колективно-договірні відносини, соціальні програми, висока зарплата, та соціальний пакет — одні з найкращих серед металургів та гірників України. І цим я пишаюся. Дякую, запоріжсталівці, за вашу працю та відданість професії. Так тримати, – звернувся до співробітників комбінату Леонід Анісімов.

Леонід Анісімов

Одним із нагороджених став старший контрольний майстер Управління контролю якості Сергій Мельніков. За багаторічну сумлінну працю на підприємстві він отримав відзнаку ІІІ ступеня.

 Сергій Мельніков

За словами Сергія Мельнікова, він пропрацював на комбінаті 20 років у різних структурних підрозділах та приємно, що його працю відзначили.

— Мені вручили відзнаку за багаторічну працю та досвід. Я дуже радий, адже таку нагороду отримав вперше, до цього отримував грамоти, але відзнаку отримати більш почесно. Приємно, що комбінат відзначив мою працю, в яку було чимало вкладено за 20-річний стаж роботи. Емоції просто словами не передати, – поділився Сергій Мельніков.

нагороди

Сергій Мельніков каже: свою роботу любить насамперед за добрий колектив, у якому всі роблять спільну справу.

— Комбінат – це велика родина. За всі роки роботи спілкувався із різними людьми. З кимось товаришували, з кимось і сварилися небагато, але завжди знаходили компроміси. Адже мета у нас одна — добре працювати і виконувати поставлені керівництвом завдання. У нас зараз складний економічний час, карантин, багато хто хворіє, і персонал — найбільша цінність, — зазначив Сергій Мельніков. — Звісно, багато що змінилося на комбінаті. Виробництво модернізується, автоматизується. Коли я тільки-но починав працювати, єдиною «технікою» у нас була друкарська машинка, на якій ми писали якісь листи. І проби все вручну відбирали, а тепер ми маємо механічне обладнання. Процес розвитку відбувається безперервно, і це дуже тішить.

нагороди

Нагадаємо, цього року святковий концерт до дня народження флагмана української металургії відбувався у прямому ефірі телеканалу TV-5. Сьогодні, 16 жовтня, запоріжці мають змогу ще раз насолодитися концертом, який вийде в ефір телеканалу TV5 о 19:30. Приєднатися до перегляду можна, увімкнувши канал по телевізору або на сайті телеканалу.

Читайте також: У Запоріжжі оголосили імена півфіналістів крутого конкурсу талантівКомментарии читателей